Rezultate te kerkimit per termin: +Mulleti

Meta: total 235 / total_found 235 / time 0.000 / keyword[0] mulleti / docs[0] 235 / hits[0] 668 /
No Pic available
  • 2008-01-07

Banoret pa shtepi, presin ndihme nga shteti

Nje dite pas renies se zjarrit kane reaguar banoret e pallatit, i cili u shkrumbua nga flaket ne rrugen "Qemal Stafa" dhe kane kerkuar ndihme nga shteti. Keta akuzojne per venien e flakeve nje prej pronareve te tokes. "Shtepite na i dogji pronari, se do te ndertoje pallat", thane diten e djeshme ata

No Pic available
  • 2008-01-07

Kur ndaheshim nga gratë ruse

  Producenti Todi Bozo, boton për herë të parë skenarin që për arsye financiare nuk u bë ndodnjëherë film dokumentar. Çfarë ndodhte me fatet e të dashuruarve me gra të huaja pas prishjes me Bashkimin Sovjetik. Ja dëshmitë që Bozo si një nga personat që ka kaluar përme

No Pic available
  • 2008-01-06

Digjet shtepia e Mulleteve

Elona Elezi Leonard Bakillari TIRANE - Nje shtepi dykateshe, monument kulture, me nje historik te pasur dhe e njohur si baze komuniste gjate Luftes se Dyte Boterore, u shkrumbua nga flaket diten e djeshme. Zjarri ra ne rrugen "Qemal Stafa" ne kryeqytet, prane sheshit "Avni Rustemi", rreth ores 12.3

No Pic available
  • 2008-01-06

Shkrumbohet shtëpia e Qazim Mulletit

Godina 2-katëshe tek Pazari i Ri u dogj mesditën e djeshme. I ishte hequr statusi i veçantë vite më parë Zjarrfikëset mbërrijnë 30 minuta me vonesë. Dyshime për shkëndijë elektrike dhe zjarr të qëllimshëm TIRANË- Flakët e zjarrit shkrumbojnë një banesë dykatëshe,