Rezultate te kerkimit per termin: +Mustafa +Nano

Total: 1098
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.131Z

Replikat e plota/ Edi Rama sipas Mustafa Nanos dhe Andi Bushatit

Mustafa Nano dhe Andi Bushati kanë nisur një debat mes tyre për qeverinë Rama dhe vetë kryeministrin Edi Rama. Debati nisi pas një shkrimi të Mustafa Nanos në gazetën Shqip. Më poshtë shkrimi i plotë i Mustafa Nanos për gazetën Shqip Nga Mustafa Nano Edi Rama është një politikan i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.765Z

REAGIMET/ Deklaratat e Krichbaum, Muç Nano: Ka shumë sharlatanë që vinë në Shqipëri. Vasjari: Qendrimi i tij, i lobuar

Gunther Krichbaum trazoi opinionin publik këtë të enjte me parashtrimin e shtatë pritshmërive për çeljen e negociatave me Bashkimin Europian, nga pesë prioritete që ka vendosur Komisioni në progres-raport. Dy pritshmëritë e shtuara prej tij, janë dy nga tre tezat e opozitës. Ky që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.896Z

Linda Rama: Si u gezua Edi per shtatzanine dhe sherri me Krasten (II)

Mustafa Nano: Aneta Rama, është nëna e Edi Ramës. Është një vjehërr e mirë? Linda Rama: Do të thoja që është një grua e jashtëzakonshme, ndihem me shumë fat që e kam takuar në jetë. Përtej të jashtëzakonshmes që ndodhet brenda çdo nënë, ajo që mua me ka bërë të ndjehem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.867Z

Ish-kryeministri, Fatos Nano: Unë President, pranoj garën në Kuvend

Fatos Nano Ish-kreu i PS: Kam plus karrierën ekzekutive. Ish-lideri historik i së majtës, Fatos Nano, i ftuar mbrëmë në Top Story me gazetarin Sokol Balla në Top Chanel, shpalli hapur kandidaturën e tij për President. Ai tha se e ka gati platformën e tij, të cilën do ta konsultojë me t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.782Z

Pa Donald Lu, reformës dhe Shqipërisë do ti bëhej funerali. Ta lëmë dhe të lutemi të bëjë atë që ka nisur

Nga Mustafa Nano Le të supozojmë se këto ditë duhet të ndodhë ose shkarkimi i Adriatik Llallës nga posti i Prokurorit të Përgjithshëm prej Bujar Nishanit, ose shkarkimi i Ambasadorit amerikan prej Donald Trump-it. Dhe tani, është radha e pyetjes: Shkarkimi i cilit syresh do të ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.506Z

Protestë kundër shkatërrimit të armëve siriane në Shqipëri

Ambientalistët kanë zhvilluar sot një protestë para selisë së Kryeministrisë kundër shkatërrimit të armëve kimike siriane në Shqipëri. Ata kanë kërkuar nga qeveria të mos lejojë shkatërrimin të këtyre armëve në vendin tonë pasi përbëjnë rrezik për qytetarët. “Jemi k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.488Z

Nga shembja e Kullave Binjake tek Koronavirusi- Mustafa Nano flet për teoritë konspirative: Nuk ka virus më të keq se sa

  Disa e konsiderojnë koranavirusin si shpikje, të tjerë si grip të zakontë, e tjerë thonë se ai nuk ekziston. Ndërsa, virusi ndryshoi stilin e jetës në botë, të shumta janë teoritë konspirative për ekzistencën e tij. Pas çdo ngjarje të madhe ka edhe konspiracion pas. Për ga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama