Rezultate te kerkimit per termin: +Mustafa +Nano

Total: 1098
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.918Z

Mustafa Nano: Klosi, intelektual i rafinuar shqiptar

“Pax Albanica”, botim i  shtëpisë botuese “Saras”, vlerësohet me çmimin “Ardian Klosi” në Tirana Open 1 Mustafa Nano është vlerësuar dje me çmimin “Ardian Klosi”, si autor i librit më të mirë të vitit në fushën e publicistikës. Libri &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.437Z

Mustafa Nano: Lulzim Basha është një nga vrasësit

Publicisti Mustafa Nano ka komentuar vizitën e kryetarit të PD-së Lulëzim Basha me studentët e UET-së, teksa ky i fundit është ndalur tek protestat e të rinjve kundër armëve siriane. Sipas Nanos, ka filluar një epokë e re, të cilën e ka kuptuar edhe Basha. Protestat e nëntorit jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.690Z

Mustafa Nano: Të gjithë jemi nga pak gay

Analisti dhe gazetari Mustafa Nano shquhet për mënyrën e të folurit hapur. Këtë e ka bërë edhe mbrëmjen e se enjtes, teksa ishte i ftuar në televizionin Ora News, në programin e gazetares Jonida Shehu. Në një bisedë me të, ai ka treguar disa mendime  të tijat për sa i përke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.012Z

Mustafa Nano tradhton Sokol Ballën për Blendin Fevziun

Analistin Mustafa Nano nuk do e shohim më në emisionin Top Story në Top Channel, aty ku prej vitesh ka qenë i përhershëm me mendimet e tij. Mësohet se Nano është larguar nga Sokol Balla për tiu bashkuar Opinionit të Blendi Fevziut. Ende nuk është konfirmuar se këtë do të zgjedhë Bal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.936Z

Mustafa Nano në Youtube: Midis Jezuit, Muhametit e Newton-it zgjedh të tretin

Mustafa Nano ka publikuar një video të dytë në kanalin e tij në Youtube. Është me të njëjtin argument, fenë. Vetëm se këtë herë ai vë përballë njëra tjetrës fenë e shkencën. Ai merret me pretendimet, sipas të cilave Librat e Shenjtë janë librashkencorë. Më saktë i paro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.664Z

Çfarë note i jep Mustafa Nano Qeverisë: Dështimet e Ramës

Gazetari dhe analisti Mustafa Nano i jep një pesë kaluese qeverisë së kryeministrit Rama vetëm për Reformën në Drejtësi, më shumë siç shpjegon ai sepse mbajti që në fillim qëndrimin pro saj, sepse reforma siç shpjegon ai nuk është produkt i kësaj qeverie. Rama dhe Mustafa Nano Duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.160Z

Zhduket Mustafa Nano, po shkruan një libër analitik mbi gegët dhe toskët

Analisti Mustafa Nano u bë kohë që nuk del në media. Gazeta Dita e ka pyetur atë se përse u bënë dy muaj që nuk po shkruan. Asgjë nuk po ndodh. Një pushim i gjatë. Kisha mbi 15 vjet që shkruaja vazhdimisht, thotë Nano. Ai shprehet se megjithatë nuk ka pushuar, por po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama