Rezultate te kerkimit per termin: +Mustafa +Nano

Total: 1098
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.012Z

Mustafa Nano tradhton Sokol Ballën për Blendin Fevziun

Analistin Mustafa Nano nuk do e shohim më në emisionin Top Story në Top Channel, aty ku prej vitesh ka qenë i përhershëm me mendimet e tij. Mësohet se Nano është larguar nga Sokol Balla për tiu bashkuar Opinionit të Blendi Fevziut. Ende nuk është konfirmuar se këtë do të zgjedhë Bal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.936Z

Mustafa Nano në Youtube: Midis Jezuit, Muhametit e Newton-it zgjedh të tretin

Mustafa Nano ka publikuar një video të dytë në kanalin e tij në Youtube. Është me të njëjtin argument, fenë. Vetëm se këtë herë ai vë përballë njëra tjetrës fenë e shkencën. Ai merret me pretendimet, sipas të cilave Librat e Shenjtë janë librashkencorë. Më saktë i paro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.664Z

Çfarë note i jep Mustafa Nano Qeverisë: Dështimet e Ramës

Gazetari dhe analisti Mustafa Nano i jep një pesë kaluese qeverisë së kryeministrit Rama vetëm për Reformën në Drejtësi, më shumë siç shpjegon ai sepse mbajti që në fillim qëndrimin pro saj, sepse reforma siç shpjegon ai nuk është produkt i kësaj qeverie. Rama dhe Mustafa Nano Duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.160Z

Zhduket Mustafa Nano, po shkruan një libër analitik mbi gegët dhe toskët

Analisti Mustafa Nano u bë kohë që nuk del në media. Gazeta Dita e ka pyetur atë se përse u bënë dy muaj që nuk po shkruan. Asgjë nuk po ndodh. Një pushim i gjatë. Kisha mbi 15 vjet që shkruaja vazhdimisht, thotë Nano. Ai shprehet se megjithatë nuk ka pushuar, por po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.721Z

Mustafa Nano Erl Murati i GSH Me keq se pronari

Nje beteje e vogel mediatike eshte duke u zhvilluar ne rrjete sociale dhe paralelisht ne faqet e shtypit te shkruar. Deklarata dhe shkembime batutash kane pershire analistin e njohur Mustafa Nano dhe drejtuesit e Gazetes Shqiptare. Koflikti nisi me nje artikull te botuar rreth tre dite me pare ne Ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.262Z

Mustafa Nano, një rrëfim nga Çorovoda

Botimi U promovua dje “Hinterlandi i kuq – 20 vjet më pas” U promovua dje “Hinterlandi i kuq – 20 vjet më pas”, libri i Mustafa Nanos, pjesë e kolanës së botimeve të Universitetit Europian të Tiranës (UET). Në këtë libër autobiografik, analisti dhe ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.953Z

Mustafa Nano: Pse ndarja e Kosovës, është një ide e mirë

Nga Mustafa Nano Rexhep Qosja, me sa di unë, nuk është hera e parë që e hedh idenë e shkëmbimit të veriut të Kosovës, që është tërësisht nën kontrollin serb qysh prej përfundimit të Luftës (e që, me gjasë, do të jetë nën kontrollin serb derisa, larg qoftë, të fillojë n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama