Rezultate te kerkimit per termin: +Mynihut

Total: 3893
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.610Z

Biden ne konferencen e Mynihut

Zhvillohet dita e dyte e konferences nderkombetare te sigurise, qe po mbahet ne Mynih te Gjermanise. Ministri i Jashtem gjerman ne hapje te takimit tha se ekziston nje mundesi per te arritur marreveshje ne çeshtje si çarmatimi apo te tjera qe lidhen me mbrojtjen. Zevendeskryeministri rus theksoi s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.588Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.535Z

Hitcfeld: Bajerni duhet të luajnë sikur të ishte në Premier Ligë

Albania-Sport - Ndryshimi në drejtimin e Bajernit të Mynihut, ku Feliks Magathin e larguar, e zëvendësoi trajneri me përvojë, Otmar Hitcfeld, në një moment të vështirë të skuadrës bavareze, u kushtëzua nga rezultatet negative, ku jo vetëm titulli "kampion" u vu në diskutim, por, më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.027Z

Trofeu i Champions Platini e dergon ne Mynih

Trofeu i Ligës së Kampioneve ka zbarkuar atje ku do të qëndrojë për një vit, nëse plani i Bajernit të Mynihut këtë sezon në turneun elitar do të shkojë si duhet. Finalja e madhe e 19 majit zhvillohet në "Fusb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.667Z

Bekenbauer: Bajerni fiton 1-0, me gol në minutën e 89-të

 Ish-presidenti i Bajernit të Mynihut, Franc Bekenbauer, përveç eksperiencës së tij si drejtues ka shprehur dhe iluzionet e tij si një parashikues i vërtetë. Si një njohës i futbollit, ai ka dhënë mendimin e tij për fatin e takimit të sotëm në të përditshmen italiane &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.782Z

Rama ndjek Bajernin në Allianz Arena me ftesë të Rummenige

Shefi ekzekutiv i Bajernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenige ka ftuar kryeministrin Edi Rama në Allinaz Arena për të ndjekur ndeshjen e kampionëve të Gjermanisë, Bayernit të Mynihut ndaj Leverkusenit, që u mbyll me rezultatin 2-1. Ka qenë vetë kryeministri Rama, i cili përmes një postimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.824Z

Mynihu kandidon per Lojerat Olimpike 2018

Por a do te shkoje cdo gje mire per kandidaturen e Mynihut per tu bere nikoqir i lojerave olimpike. Pas muajsh me falimentime dhe avari te merkuren me 6 tetor 2010 projekti ambicioz mori miratimin e Keshillit te qytetit te Mynihut te keshillit komunal te Garmisch-Partenkirchenitsi dhe te qeverise s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama