Rezultate te kerkimit per termin: +Mynihut

Total: 3893
  • 2020-09-15T14:03:47.280Z

Van Gal, trajneri i Bajernit te Mynihut?

Sanderlendi dhe Bajerni i Mynihut jane vene ne gare, per te fituar sherbimet e trajnerit holandez, Luis Van Gal. Sipas medieve angleze, pas interesimit zyrtar te Sanderlendit, trajneri i Az Alkmarit ka pranuar se eshte nje tjeter piste, per te ardhmen e tij, pasi edhe klubi gjerman i Bajernit te Myn

• 2020-09-15T14:06:39.080Z

Bajerni Mynihut frenohet ne Hanover

Ecuria rekord e Bajernit të Mynihut në kampionatin gjerman ka marrë fund, pasi skuadra e drejtuar nga Jup Heinkens është mundur 2-1 në fushën e Hanover. Vendasit do të kalonin në avantazh në minutën e 22-të me Abdellaoue, përpara se ba

• 2020-09-15T14:03:39.265Z

Bajern i Mynihut humb turpshëm

Humbje turpëruese për Bajernin e Mynihut. Në ndeshjen e javës së 26 të kampionatit gjerman, ekipi bavarez humbet përballë kundërshtarit direkt për titull, Volfsburgut, me rezultatitn e thellë 1-5 në shtëpinë e këtij të fundit. Pas pjesës së parë që përfundoi me rezultatin e bara

• 2020-09-15T14:06:41.100Z

Farfan i vetofrohet Bajernit të Mynihut

Agjenti i anësorit të Shalkes, Xheferson Farfan, ia ka ofruar Bajern Mynihut klientin e tij. Kontrata aktuale e peruanit skadon në verën që vjen, ndërsa Shalke i ka dhënë ultimatum lojtarit që ta rinovojë kontratën brenda muajit tetor. Megjithatë, duket se bavarezët nuk janë të intere

• 2020-09-15T14:09:17.763Z

Bayerni i Mynihut nuk deshiron te kete rivale

Bayerni i Mynihut nuk deshiron te kete rivale Ne kete konkluzion ka arritur e perditshmja spanjolle El Confidencial qe zbulon se kush fshihet pas denoncimeve te cilat detyruan ekzekutivin e Bashkimit Europian te nise hetimet per Realin e Madridit Barcelonen dhe disa klube te tjera spanjolle me prete

• 2020-09-15T14:03:23.857Z

Miroslav Klose heroi i Bajernit të Mynihut

Mynih - Miroslav Klose me dy golat e tij kundër Borusias së Dortmundit është heroi i Bajernit të Mynihut në javën e 19-të. Bajerni arriti të fitojë me rezultatin e përgjithshëm 3-1. Të parët që kaluan në avantazh ishin miqtë e Borusias që shënuan që në minutën e dytë me Valdez

• 2020-09-15T14:04:18.365Z