Rezultate te kerkimit per termin: +Mynihut

Total: 3893
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.265Z

Bajern i Mynihut humb turpshëm

Humbje turpëruese për Bajernin e Mynihut. Në ndeshjen e javës së 26 të kampionatit gjerman, ekipi bavarez humbet përballë kundërshtarit direkt për titull, Volfsburgut, me rezultatitn e thellë 1-5 në shtëpinë e këtij të fundit. Pas pjesës së parë që përfundoi me rezultatin e bara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.100Z

Farfan i vetofrohet Bajernit të Mynihut

Agjenti i anësorit të Shalkes, Xheferson Farfan, ia ka ofruar Bajern Mynihut klientin e tij. Kontrata aktuale e peruanit skadon në verën që vjen, ndërsa Shalke i ka dhënë ultimatum lojtarit që ta rinovojë kontratën brenda muajit tetor. Megjithatë, duket se bavarezët nuk janë të intere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.763Z

Bayerni i Mynihut nuk deshiron te kete rivale

Bayerni i Mynihut nuk deshiron te kete rivale Ne kete konkluzion ka arritur e perditshmja spanjolle El Confidencial qe zbulon se kush fshihet pas denoncimeve te cilat detyruan ekzekutivin e Bashkimit Europian te nise hetimet per Realin e Madridit Barcelonen dhe disa klube te tjera spanjolle me prete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.857Z

Miroslav Klose heroi i Bajernit të Mynihut

Mynih - Miroslav Klose me dy golat e tij kundër Borusias së Dortmundit është heroi i Bajernit të Mynihut në javën e 19-të. Bajerni arriti të fitojë me rezultatin e përgjithshëm 3-1. Të parët që kaluan në avantazh ishin miqtë e Borusias që shënuan që në minutën e dytë me Valdez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.365Z

Bajerni i Mynihut, ambicie tek Badstuber

Fytyra e re e Bajernit te Mynihut eshte mbrojtesi i ri Holger Badstuber, i cili do te jete titullar me mberritjen e Louis van Gaal. Futbollisti i pazevendesueshem i shpresave gjermane, ne turin e fundit kunder Wolfsburg Badstuber ka mahnitur te gjithe per sigurine me te cilen ka mbuluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.036Z

Bayerni I Mynihut tregon ekipin e ri te Madzukic

brbrBayerni I Mynihut ka gjetur akordin me Atletico Madrid per transferimin ne Spanje te suilmuesit kroat Mario Madzukic Lajmi eshte bere I ditur nga drejtori sportive I skuadres bavareze Mathias Samer gjate konferences per shtyp ku u be prezantimi I sulmuesit te ri te Bayernit te Mynihut Leeandovsk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.257Z

Luçio mendon largimin nga Bajerni i Mynihut

Mbrojtësi i Bajernit të Mynihut, Luçio, synon që të transferohet në Spanjë, Itali ose në Angli. Braziliani ka deklaruar hapur se dëshiron të provojë një tjetër aventurë dhe tre kampionatet më të forta do të përbënin një sfidë shumë interesante. "Jam i bindur se tre kampionatet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama