Rezultate te kerkimit per termin: +Mynihut

Total: 3893
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.857Z

Miroslav Klose heroi i Bajernit të Mynihut

Mynih - Miroslav Klose me dy golat e tij kundër Borusias së Dortmundit është heroi i Bajernit të Mynihut në javën e 19-të. Bajerni arriti të fitojë me rezultatin e përgjithshëm 3-1. Të parët që kaluan në avantazh ishin miqtë e Borusias që shënuan që në minutën e dytë me Valdez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.365Z

Bajerni i Mynihut, ambicie tek Badstuber

Fytyra e re e Bajernit te Mynihut eshte mbrojtesi i ri Holger Badstuber, i cili do te jete titullar me mberritjen e Louis van Gaal. Futbollisti i pazevendesueshem i shpresave gjermane, ne turin e fundit kunder Wolfsburg Badstuber ka mahnitur te gjithe per sigurine me te cilen ka mbuluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.036Z

Bayerni I Mynihut tregon ekipin e ri te Madzukic

brbrBayerni I Mynihut ka gjetur akordin me Atletico Madrid per transferimin ne Spanje te suilmuesit kroat Mario Madzukic Lajmi eshte bere I ditur nga drejtori sportive I skuadres bavareze Mathias Samer gjate konferences per shtyp ku u be prezantimi I sulmuesit te ri te Bayernit te Mynihut Leeandovsk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.257Z

Luçio mendon largimin nga Bajerni i Mynihut

Mbrojtësi i Bajernit të Mynihut, Luçio, synon që të transferohet në Spanjë, Itali ose në Angli. Braziliani ka deklaruar hapur se dëshiron të provojë një tjetër aventurë dhe tre kampionatet më të forta do të përbënin një sfidë shumë interesante. "Jam i bindur se tre kampionatet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.197Z

Bajerni i Mynihut vëzhgon Currin e Dallkun

 E bujshme. Debatik Curri dhe Armend Dallku do të jenë sot nën vëzhgimin e një skauti të famshëm, që përfaqëson, as më pak e as më shumë, por Bajernin e Mynihut. Pas publikimit të lajmit në mediat ukrainase, një gjë e tillë u konfirmua zyrtarisht për “Panorama Sport&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.146Z

Zyrtare, Milan merrVan Bomel ngaBajerni i Mynihut

MILANO- Kapiteni i Bajernit të Mynihut Mark Van Bomel i është bashkuar të martën skuadrës italiane të Milanit. Shkak i këtij largimi të holandezit është bërë humbja e vendit të titullarit në skuadër, pasi Bajerni bleu n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.895Z

Tension në radhët e Bayernit të Mynihut

Tension në radhët e Bayernit të Mynihut. Një klimë aspak e mirë paraqitet në kampin e bavarezëve, sidomos pas deklaratave të sulmuesit Robert Lewandowski, i cili kritikoi drejtuesit e klubit për merkaton e zhvilluar dhe pjesëmarrjen e skuadrës në turnet aziatik. Deklarata që fare mirë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama