Rezultate te kerkimit per termin: +Myrtaj

Meta: total 1000 / total_found 1274 / time 0.000 / keyword[0] myrtaj / docs[0] 1274 / hits[0] 2318 /
Fier, plagoset me thikë 47-vjeçari pas një konflikti
  • 2017-10-29

Fier, plagoset me thikë 47-vjeçari pas një konflikti

Një plagosje ka ndodhur në Fier, ku sipas policisë, rreth orës 02:30 të mëngjesit të sotëm, një person është goditur me thikë nga një tjetër pas një konflikti të çastit. Policia ka vënë në pranga 47-vjeçarin Albert Myrtaj, banues në fshatin Trevëllazër, Vlorë. Arrestimi i ti

Itali, shqiptari kapet me 500 mijë euro drogë, mashtroi me vëllain binjak
  • 2017-08-07

Itali, shqiptari kapet me 500 mijë euro drogë, mashtroi me vëllain binjak

Një tregtar i madh droge është arrestuar nga policia në Castiglione Torinese të Italisë. Gjatë operacioni, janë sekuestruar 800 gram kokainë dhe 10 kg marihuanë. Në pranga ka përfunduar një shqiptar 31 vjeç, i quajtur, Besmir Myrtaj, i cili u arrestua teksa hipte në një  Ford Fi

Kapet me drogë në Itali, policia zbulon trukun e të riut shqiptar
  • 2017-08-07

Kapet me drogë në Itali, policia zbulon trukun e të riut shqiptar

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia italiane në qytetin e Torinos, pasi i janë sekuestruar 10 kg marijuanë dhe 800 gramë kokainë për një vlerë prej rreth gjysmë milioni euro. Mediat italiane raportojnë se në pranga ka rënë Besmir Myrtaj, 31 vjeç, i ndaluar në bordin e

No Pic available
  • 2017-07-02

Shpërthim në një banesë në Vlorë, i dyti brenda pak ditësh

Një sasi e vogël eksplozive është vendosur pranë një banese në Vlorë, ndërsa fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:25 minuta të mëngjesit të sotëm në banesën e shtetasit Robert Myrtaj, 57 vjeç, banues në Vlorë. Më datë

No Pic available
  • 2017-04-06

Kultivoi kanabis pranë Pallatit Mbretëror në Britani, dënohet shqiptari

Një shqiptar është dënuar me 6 muaj burgim për rritje të kanabisit në një rezidencë me pamje nga Buckingham Palace. Shqiptari Jetmir Myrtaj, 29 vjeç, u deklaruar fajtor për prodhimin e drogës Class B, për të cilën u arrestua më 17 shkurt të këtij viti në Belgravia. Prona ku ishte

Lazër Stani: Si më shpëtoi Dritëro Agolli dhe mbështetja që i dha mbesës së armikut Abaz Kupi
  • 2017-02-16

Lazër Stani: Si më shpëtoi Dritëro Agolli dhe mbështetja që i dha mbesës së armikut Abaz Kupi

Asokohe as nuk e kishte ëndërruar se një ditë do të takonte Dritëro Agollin. Atë, që e cilësonte, si poet të madh, të parin e shkrimtarëve në krye të Lidhjes së Shkrimtarëve Shqiptarë dhe Artistëve. Ndërsa, sot pas takimit të parë me të, në sallën Ali Kelmendi në Pallati

Debatoi me gruan, 36 vjeçari shqiptar vdes pak pasi doli nga banesa
  • 2017-02-08

Debatoi me gruan, 36 vjeçari shqiptar vdes pak pasi doli nga banesa

Një shqiptar nga Tirana, humbi jetën pak metra pasi u largua nga banesa e tij për shkak të një goditjeje në zemër. Ervin Myrtaj, 36-vjeçar, banonte në Via Cervetto në Itali. Mediat italiane shkruajnë se ai u largua nga banesa pas një grindje që kishte pasur me bashkëshorten. Ngjarja fa