Rezultate te kerkimit per termin: +Myrtaj

Meta: total 1000 / total_found 1274 / time 0.000 / keyword[0] myrtaj / docs[0] 1274 / hits[0] 2318 /
No Pic available
  • 2016-12-05

EMRAT/ Këta janë 260 drejtuesit e rinj të LSI-së

Pas votimit në Konventën Kombëtare Zgjedhore të Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë dalë edhe fituesit e anëtarëve të zgjedhur të Komitetit Drejtues Kombëtar. Në përfundim të procesit të votimit elektronik, mbajtur për dy ditë me radhë në Pallatin e Sportit, Asllan Rusi në Ti

No Pic available
  • 2016-09-25

Raimonda Moisiu rizgjidhet kryetare e Shoqatës së Shkrimtarëve Shqiptaro-Amerikanë

Raimonda Moisiu u rizgjodh kryetare e Shoqatës së Shkrimtarëve Shqiptaro-Amerikanë, nën/kryetar Vlashi Fili, sekretare- Dr.Yllka Filipi, President- Adnan Mehmeti. Nga Dr. Yllka FILIPI O, kurrë mos u lodh për ndihmën që i jep atdheut! 15 vite më parë, emigrantë krijues të ardhur nga të

No Pic available
  • 2016-07-17

Berisha: Ja origjina e parave të pallateve të Fatmir Xhafës

"Ja origjina e parave te pallateve te Fatmir Xhafes, kryetar i Partise Komuniste te Drejtesise! Ketu me poshte keni dosjen e plote qe deshmon se i vellai i Fatmirit eshte nje super trafikant i rrezikshem nderkombetar droge! Me posht keni dosjen e botuar nga Syri.net.", shkruan Sali Berisha. DOKUMEN

No Pic available
  • 2016-07-07

Arrestohen 4 persona të shpallur në kërkim, mes tyre një serb dhe një kosovar

Katër persona të cilit ishin shpallur në kërkim janë vënë në pranga gjatë 24 orëve të fundit nga Strukturat e Drejtorisë së Përgjithshme për Kufirin & Migracionin , në Muriqan, Morinë, Kakavijë dhe Hani i Hotit. Sipas policisë 2 prej tyre ishin në kërkim ndërkombëtar për

Vrasja e pazbardhur e 21 janarit; familjarët i drejtohen Strasburgut
  • 2016-07-05

Vrasja e pazbardhur e 21 janarit; familjarët i drejtohen Strasburgut

Pas 5 viteve pritje nga drejtësia shqiptare, familjarët e një prej 4 viktimave të protestës së 21 janarit 2011 i janë drejtuar Gjykatës Europiane për të Drejtat e Njeriut në Strasburg, duke i akuzuar autoritetet shqiptare për ndërhyrje politike dhe hetim të cunguar. Autor: Lindita

Rama PD ka frike nga reforma Basha Reflektoni po kerkoni drejtesi te kapur
  • 2016-06-15

Rama PD ka frike nga reforma Basha Reflektoni po kerkoni drejtesi te kapur

Transmetuar me 15062016 - 1500 Tirane 15 qershor 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama ne nje dalje per mediat nga Kryeministria tha se ka nje perpjekje te madhe nga ana e Partise Demokratike per te treguar nje perralle nga frika e reformes ne drejtesibr br A

FRPD zgjedh 145 fituesit e Këshillit Kombëtar të saj
  • 2016-06-06

FRPD zgjedh 145 fituesit e Këshillit Kombëtar të saj

Forumi Rinor i Partisë Demokratike ka zgjedhur sot 145 anëtarët e Këshillit të Kombëtar të saj. Në faqen zyrtare të Partisë Demokratike është publikuar dhe lista e 145 të rinjve fitues. FITUESIT Agim Shera Aishe Isha Alban Hoxha Albano Hysa Albano Prendushi Amarildo Mhilli Andi Perm