Rezultate te kerkimit per termin: +Myrtaj

Meta: total 1000 / total_found 1274 / time 0.000 / keyword[0] myrtaj / docs[0] 1274 / hits[0] 2318 /
No Pic available
  • 2016-06-05

Berisha përmes qytetarit dixhital denoncon dekonspirimin e aksioneve të policisë

Ish kryeministri Sali Berisha sjell një dëshmi me detaje të shumta të veprimtarisë së disa efektivëve të policisë që u kapën me drogë pak kohë më parë. Denoncimi me emra, vende, biseda të përgjuara dhe të dhëna konkrete denoncon dekonspirimin e aksioneve të policisë Postimi i Sa

Berisha: Agjentët e fshehtë të policisë janë spiunuar te bandat kriminale
  • 2016-06-04

Berisha: Agjentët e fshehtë të policisë janë spiunuar te bandat kriminale

  Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë në Facebook, raportimin e një polici dixhital, i cili thotë se agjentët e policisë, që punojnë si të maskuar, janë fotografuar dhe lista e tyre është shpërndarë në dispozicion të bandave kriminale. Kryesisht, atyre më të rëndësi

Mikrofon të kamufluar në organ gjenital? Kjo është torta e “horrave” për këngëtarin Ervin Bushati
  • 2016-06-03

Mikrofon të kamufluar në organ gjenital? Kjo është torta e “horrave” për këngëtarin Ervin Bushati

Transmetuar më 03.06.2016 - 00:13 Këngëtari i talentuar shkodran, Ervin Bushati kremtoi ditëlindjen e tij. E me këtë rast ka marrë shumë urime. Mes tyre edhe një dhuratë ditëlindjeje, krejt të veçantë. Një

Prapaskenat e kolapsit të gjigandit të hidrokarbureve ARMO
  • 2016-05-27

Prapaskenat e kolapsit të gjigandit të hidrokarbureve ARMO

ga Ola Xama, BIRN Dokumentet e siguruara nga BIRN dhe intervista me ish ministra dhe zyrtarë të lartë, hedhin dritë mbi mënyrën se si biznesmeni Rezart Taçi përvetësoi qindra milionë dollarë me anë të mashtrimit, evazionit fiskal dhe kredive të këqija, duke shkatërruar kompaninë

Prapaskenat e kolapsit të gjigandit të hidrokarbureve ARMO dhe si përvetësoi Rezart Taçi miliona dollarë
  • 2016-05-27

Prapaskenat e kolapsit të gjigandit të hidrokarbureve ARMO dhe si përvetësoi Rezart Taçi miliona dollarë

Nga Ola Xama, BIRN Dokumentet e siguruara nga BIRN dhe intervista me ish ministra dhe zyrtarë të lartë, hedhin dritë mbi mënyrën se si biznesmeni Rezart Taçi përvetësoi qindra milionë dollarë me anë të mashtrimit, evazionit fiskal dhe kredive të këqija, duke shkatërruar kompaninë

Gjykata e Lartë: Ja pse rrëzuam prokurorinë për 21 janarin
  • 2016-05-24

Gjykata e Lartë: Ja pse rrëzuam prokurorinë për 21 janarin

Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë, zbardh vendimin dhe jep arsyetimin se përse vendosi që çështjen të mos e merrte në shqyrtim, duke refuzuar kërkesën e prokurorisë për dënimin e drejtuesve të Gardës së Republikës, Ndrea Prendi dhe Agim Llupo. Elita e gjyqësorit e konsideron të

Gjykata e Lartë: Vrasjet e 21 janarit, pa dashje. Ndrea Prendi dhe Llupo nuk i njihnin viktimat dhe skishin arsye ti vrisnin, ata qëlluan në ajër
  • 2016-05-24

Gjykata e Lartë: Vrasjet e 21 janarit, pa dashje. Ndrea Prendi dhe Llupo nuk i njihnin viktimat dhe skishin arsye ti vrisnin, ata qëlluan në ajër

Dje Gjykata e Lartë ka zbardhur vendimin e 21 Janarit, përmes të cilit u refuzua kërkesa e prokurorisë për dënimin e ish-komandantit të Gardës, Ndrea Prendi dhe ish- oficerit të gardës, Agim Llupo. Në materialin prej rreth 15 faqesh kolegji penal i përbërë nga 5 gjyqtarët Edmond I