Rezultate te kerkimit per termin: +Myrtaj

Meta: total 1000 / total_found 1274 / time 0.000 / keyword[0] myrtaj / docs[0] 1274 / hits[0] 2318 /
21 Janari/ Kërcënohet Renato Myrtaj: Provat, funeral për familjen tënde
  • 2016-05-01

21 Janari/ Kërcënohet Renato Myrtaj: Provat, funeral për familjen tënde

Djali i një prej viktimave të 21 Janarit, Faik Myrtajt, ka marrë kërcënime me jetë nga persona të paidentifikuar. Renato Myrtaj, deklaroi para pak ditësh se ka prova që do të tronditin drejtësinë shqiptare për 21 Janarin dhe se do t'i publikonte së shpejti. Mirëpo, ditën e sotme a

Prova tronditëse të Myrtajt apo një kërcënim për azil?
  • 2016-05-01

Prova tronditëse të Myrtajt apo një kërcënim për azil?

Gazetat dhe televizionet kanë disa ditë që merren me disa deklarata "bombastike" të Renato Myrtajt, djalit të Faik Myrtajt, i vrarë më 21 janar 2011 përpara kryeministrisë. Ai thotë se ka në duar prova tronditëse për ngjarjen e 21 Janarit, por pa zbuluar ende asgjë. Ndërkohë që med

Prova per 21 Janarin Renato Myrtaj thote se eshte kercenuar
  • 2016-04-30

Prova per 21 Janarin Renato Myrtaj thote se eshte kercenuar

Pas deklarates se tij se ka prova te forta qe do ndryshojne rrjedhen e ngjarjeve te 21 Janarit Renato Myrtaj pretendon se eshte kercenuarbr br Djali i Faik Myrtaj i cili humbi jeten ne demonstraten e 21 Janarit thote se nepermjet nje letre eshte kercenuar me jetebr br I riu pretendon se ne leter

Myrtaj kërcënohet me letër dhe kurorë lulesh: Provat do jenë funerali i familjes
  • 2016-04-30

Myrtaj kërcënohet me letër dhe kurorë lulesh: Provat do jenë funerali i familjes

Disa ditë më parë, Renato Myrtaj, djali i një prej viktimave të 21 Janarit, Faik Myrtaj paralajmëroi se do të nxjerrë në dritë disa prova për vrasjen e të atit. Por duket se kjo deklaratë i ka shkaktuar atij probleme. Në derën e shtëpisë i ka mbërritur një letër kërcënuese, duk

Kërcënohet me jetë Renato Myrtaj: Provat për 21 janarin, funeral për familjen tënde
  • 2016-04-30

Kërcënohet me jetë Renato Myrtaj: Provat për 21 janarin, funeral për familjen tënde

Djali i një prej viktimave të 21 Janarit, Faik Myrtajt, ka marrë kërcënime me jetë nga persona të paidentifikuar. Renato Myrtaj, deklaroi para pak ditësh se ka prova që do të tronditin drejtësinë shqiptare për 21 Janarin dhe se do ti publikonte së shpejti. Mirëpo, ditën e sotme ai

Leter kercenimi Renato Myrtajt
  • 2016-04-30

Leter kercenimi Renato Myrtajt

brbrPas deklarates se kishte prova te forta per dosjen e 21 janari djali i nje prej viktimave te ngjarjes se vitit 2011 thote se ka marre kercenime me jete per familjen Renato Myrtaj djali i Faik Myrtajt i vrare ne bulevard  gjate protestes se opozites shprehet se ka marre nje leter kercenuese e

No Pic available
  • 2016-04-30

21 Janari, kërcënohet Renato Myrtaj. Letra që e paralajmëroi

Vetëm pak ditë më parë deklaroi se zotëron prova të reja për 21 janarin, sot djali i Faik Myrtajt, një nga katër viktimat e asaj ngjarjeje, thotë se ka marrë një letër kërcënuese të vendosur në derën e shtëpisë. Myrtaj: Ne gjetëm një copë letër ku kërcënohesha familjarisht.