Rezultate te kerkimit per termin: +Naim +Frashri

Total: 68
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.912Z

Korçë, sherri për pronën, daja plagos me armë gjahu nipin e tij

KORCË- Konflikti për pronën për pak sa nuk është kthyer në një krim në familje në qytetin e Korçës. Burime nga policia e qytetit juglindor bëjnë me dije se ngjarja është shënuar në lagjen numër 6, pranë shkollës “Naim Frashri”. Nga hetimet paraprake, mësohet se Pël

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.788Z

Presidenti Topi dekoron Teatrin Kombëtar

Presidenti i Republiks, Bamir Topi dekoroi sot me Urdhrin “Gjergj Kastrioti Sknderbeu”, Teatrin Kombtar me rastin e 65-vjetorit t krijimit t tij, me motivacionin: “Pr kontribut t veant n zhvillimin dhe promovimin e vlerave skenike dhe duke konsoliduar identitetin kombtar t artit dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.412Z

Durrës, një 15-vjeçar plagoset me thikë

Një sherr banal midis dy adoleshentëve nxënës të viti të parë në shkollën Naim Frashri në Durrës përfundoi në plagosjen e 15- vjeçari nga bashkëmoshatari i tij. Burime nga policia e Durrësit bëjnë të ditur se ngjarja ndodhi në korridorin e shkollës. 15- vjeçari me iniciale K.SH

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.838Z

Korçë, sherri për pronën, daja plagos me armë gjahu nipin e tij

KORCË- Konflikti për pronën për pak sa nuk është kthyer në një krim në familje në qytetin e Korçës. Burime nga policia e qytetit juglindor bëjnë me dije se ngjarja është shënuar në lagjen numër 6, pran&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.163Z

Ndahet nga jeta profesor doktor Fehmi Shehu

U nda nga jeta në moshën 83-vjeçare, profesor doktor Fehmi Shehu, një nga pionierët e Inxhinierisë së transporteve në Shqipëri. I diplomuar shkelqyeshëm në Ukrahinë, profesor Shehu ishte nje nga themeluesit e Institutit te Larte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.974Z

Largohen mbeturinat nga Podujeva (Foto)

Pas raportimit të Indeksonline që mbeturinat e kanë mbuluar Podujevën, kompania “Natyra” përmes një aksioni i ka larguar. Kjo kompani ka njoftuar përmes rrjetit social Facebook se “ky aktivitet është mbajtur ditën e diel me 28.06.2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.229Z

Radhe te gjata per librat shkollore

brbrPer te pajisur femijet me libra prinderit shqiptare vazhdojne te vuajne dhe shtyhen ne radhe Nuk jane falas por edhe per ti blere duhet te presesh me ore ne radhe dhe serish nuk e ke plotesuar te gjithe paketen e teksteve Dy dite para fillimit te shkolles ne librarite e Tiranes prinderit dhe f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama