Rezultate te kerkimit per termin: +Nallbati

Total: 136
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.927Z

Tender fiktiv, 1 vit e 4 muaj burg për ish-drejtorin e shëndetit publik në Devoll

Gjykata e Korçës ka dënuar me 1 vit e 4 muaj burg ish-drejtorin e drejtorisë së shëndetit publik në Devoll. Valent Nallbati u shpall fajtor për shpërdorim detyre dhe falsifikim dokumentesh, pasi bashkë me dy zyrtarë të tjerë të kësaj drejtori kanë kryer një tender fiktiv për rikons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.726Z

Do transferohej, efektivi kërcënonme armë kryepolicin e Elbasanit

ELBASAN – Vendimi për të transferuar vartësin, për pak sa nuk i ka kushtuar jetën Drejtorit të Policisë së Elbasanit, Neritan Nallbati.  Burime për A1 REPORT thonë se efektivi i policisë ka kërcënuar me armë shefin, ndërsa Nallbati ndodhej në zyrën e tij. Transferimi në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.241Z

Devoll, tender fiktiv për rikonstruksion godine, arrestohet drejtori i Shëndetit Publik

Policia e Devollit ka vënë në pranga drejtorin e Shëndetit Publik të kësaj bashkie. Valent Nallbati akuzohet për shpërdorim detyre dhe falsifikim dokumentesh. Sipas Prokurorisë së Korçës hetimet ndaj Nallbatit kanë nisur pas një letre anonime të mbërritur në zyrën e saj, në të ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.165Z

Kreu i Shëndetit Publik të Bilishtit kapet duke vjedhur energjinë elektrike për hotelin e tij

Policia e Korçës ka nisur procedimin penal për kreun e Shëndetit Publik të Bilishtit, pasi rezulton se ka vjedhur energji elektrike për hotelin e tij.Kreu i PS-së në Bilisht, Vali Nallbati me ministrin e Shendetesise, Ilir BeqjaAi është Vali Nallbati, drejtor i Shëndetit Publik të qytet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama