Rezultate te kerkimit per termin: +Nallbati

Total: 136
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.927Z

Tender fiktiv, 1 vit e 4 muaj burg për ish-drejtorin e shëndetit publik në Devoll

Gjykata e Korçës ka dënuar me 1 vit e 4 muaj burg ish-drejtorin e drejtorisë së shëndetit publik në Devoll. Valent Nallbati u shpall fajtor për shpërdorim detyre dhe falsifikim dokumentesh, pasi bashkë me dy zyrtarë të tjerë të kësaj drejtori kanë kryer një tender fiktiv për rikons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.726Z

Do transferohej, efektivi kërcënonme armë kryepolicin e Elbasanit

ELBASAN – Vendimi për të transferuar vartësin, për pak sa nuk i ka kushtuar jetën Drejtorit të Policisë së Elbasanit, Neritan Nallbati.  Burime për A1 REPORT thonë se efektivi i policisë ka kërcënuar me armë shefin, ndërsa Nallbati ndodhej në zyrën e tij. Transferimi në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.241Z

Devoll, tender fiktiv për rikonstruksion godine, arrestohet drejtori i Shëndetit Publik

Policia e Devollit ka vënë në pranga drejtorin e Shëndetit Publik të kësaj bashkie. Valent Nallbati akuzohet për shpërdorim detyre dhe falsifikim dokumentesh. Sipas Prokurorisë së Korçës hetimet ndaj Nallbatit kanë nisur pas një letre anonime të mbërritur në zyrën e saj, në të ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.165Z

Kreu i Shëndetit Publik të Bilishtit kapet duke vjedhur energjinë elektrike për hotelin e tij

Policia e Korçës ka nisur procedimin penal për kreun e Shëndetit Publik të Bilishtit, pasi rezulton se ka vjedhur energji elektrike për hotelin e tij.Kreu i PS-së në Bilisht, Vali Nallbati me ministrin e Shendetesise, Ilir BeqjaAi është Vali Nallbati, drejtor i Shëndetit Publik të qytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.163Z

Vidhte energjinë, ndjekje penale për kreun e PS-së Devoll

Policia e Devollit ka nisur një procedim në gjendje të lirë për kryetarin e Partisë Socialiste në këtë rreth, Vali Nallbati. Sipas uniformave blu, Nallbati kishte kryer lidhje të paligjshme të energjisë elektrike në hotelin e tij në qytetin e Bilishtit. Mësohet se policia është v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.240Z

Letra anonime: Pranga për falsifikime drejtorit të Shëndetit Publik në Devoll

Prokuroria e Korçës ka marrë lejen e gjykatës për arrestimin e shtetasit Valent Nallbati, me funksion Drejtor i Shëndetit Publik Devoll, i dyshuar se ka konsumuar elementët e veprës penale "Shpërdorim detyre" dhe "Falsifikim i dokumenteve". Vendimi I gjykatës është zbatuar nga ana e for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.726Z

E transferoi, polici kërcënon drejtorin e Policisë së Elbasanit

Drejtori i Policisë së Elbasanit Neritan Nallbati është kërcënuar nga një punonjës i policisë. Ngjarja ka ndodhur në zyrën e tij, paraditen e sotme dhe autor dyshohet se është një punonjës i policisë. Punonjësi i Policisë së Elbasanit ka patur debat në zyrën e drejtorit Nallbati

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama