Rezultate te kerkimit per termin: +Nallbati

Total: 136
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.165Z

Kreu i Shëndetit Publik të Bilishtit kapet duke vjedhur energjinë elektrike për hotelin e tij

Policia e Korçës ka nisur procedimin penal për kreun e Shëndetit Publik të Bilishtit, pasi rezulton se ka vjedhur energji elektrike për hotelin e tij.Kreu i PS-së në Bilisht, Vali Nallbati me ministrin e Shendetesise, Ilir BeqjaAi është Vali Nallbati, drejtor i Shëndetit Publik të qytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.163Z

Vidhte energjinë, ndjekje penale për kreun e PS-së Devoll

Policia e Devollit ka nisur një procedim në gjendje të lirë për kryetarin e Partisë Socialiste në këtë rreth, Vali Nallbati. Sipas uniformave blu, Nallbati kishte kryer lidhje të paligjshme të energjisë elektrike në hotelin e tij në qytetin e Bilishtit. Mësohet se policia është v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.240Z

Letra anonime: Pranga për falsifikime drejtorit të Shëndetit Publik në Devoll

Prokuroria e Korçës ka marrë lejen e gjykatës për arrestimin e shtetasit Valent Nallbati, me funksion Drejtor i Shëndetit Publik Devoll, i dyshuar se ka konsumuar elementët e veprës penale "Shpërdorim detyre" dhe "Falsifikim i dokumenteve". Vendimi I gjykatës është zbatuar nga ana e for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.726Z

E transferoi, polici kërcënon drejtorin e Policisë së Elbasanit

Drejtori i Policisë së Elbasanit Neritan Nallbati është kërcënuar nga një punonjës i policisë. Ngjarja ka ndodhur në zyrën e tij, paraditen e sotme dhe autor dyshohet se është një punonjës i policisë. Punonjësi i Policisë së Elbasanit ka patur debat në zyrën e drejtorit Nallbati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.934Z

Në gjykim, kreu i ISHP në Devoll, çeli fonde për punime që ishin bërë më parë

Dosja për Valent Nallbatin dhe inxhinierin që akuzohen për falsifikim e shpërdorim detyre Prokuroria e Korçës dërgon për gjykim kërkesën ndaj drejtorit të Shëndetit Publik, Devoll, Valent Nallbati, si dhe inxhinierit Panajot Pilani, të dy të akuzuar për falsifikim të dokumenteve dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.232Z

Prokuroria kërkon 2 vjet burg për ish-kreun e ISHP-së në Devoll

Prokuroria e Korçës ka kërkuar 2 vjet burg për ish drejtorin e Shëndetit Publik të Devollit, Valent Nallbati dhe 1 vit e 6 muaj burg për inxhinierin Panajot Pilani. Ata janë akuzuar se kanë kryer procedura fiktive për rikonstruksionin e godinës së institucionit të drejtuar nga Nallbati.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.164Z

Procedohet ne gjendje te lire kreu i PS-se ne Devoll

PUBLICITET Devoll 21 dhjetor 2015 NOAal - Procedohet ne gjendje te lire kreu i Partise Socialiste ne Devoll Vali Nallbatibr br Ngjarja u shenua pasi mesohet se Nallbati kishte lidhur ne menyre te paligjshme energjine elektrike ne hotelin qe ka ne pronesibr br Pervec drejtimit te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama