Rezultate te kerkimit per termin: +Nallbati

Total: 136
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.240Z

Letra anonime: Pranga për falsifikime drejtorit të Shëndetit Publik në Devoll

Prokuroria e Korçës ka marrë lejen e gjykatës për arrestimin e shtetasit Valent Nallbati, me funksion Drejtor i Shëndetit Publik Devoll, i dyshuar se ka konsumuar elementët e veprës penale "Shpërdorim detyre" dhe "Falsifikim i dokumenteve". Vendimi I gjykatës është zbatuar nga ana e for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.726Z

E transferoi, polici kërcënon drejtorin e Policisë së Elbasanit

Drejtori i Policisë së Elbasanit Neritan Nallbati është kërcënuar nga një punonjës i policisë. Ngjarja ka ndodhur në zyrën e tij, paraditen e sotme dhe autor dyshohet se është një punonjës i policisë. Punonjësi i Policisë së Elbasanit ka patur debat në zyrën e drejtorit Nallbati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.934Z

Në gjykim, kreu i ISHP në Devoll, çeli fonde për punime që ishin bërë më parë

Dosja për Valent Nallbatin dhe inxhinierin që akuzohen për falsifikim e shpërdorim detyre Prokuroria e Korçës dërgon për gjykim kërkesën ndaj drejtorit të Shëndetit Publik, Devoll, Valent Nallbati, si dhe inxhinierit Panajot Pilani, të dy të akuzuar për falsifikim të dokumenteve dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.232Z

Prokuroria kërkon 2 vjet burg për ish-kreun e ISHP-së në Devoll

Prokuroria e Korçës ka kërkuar 2 vjet burg për ish drejtorin e Shëndetit Publik të Devollit, Valent Nallbati dhe 1 vit e 6 muaj burg për inxhinierin Panajot Pilani. Ata janë akuzuar se kanë kryer procedura fiktive për rikonstruksionin e godinës së institucionit të drejtuar nga Nallbati.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.164Z

Procedohet ne gjendje te lire kreu i PS-se ne Devoll

PUBLICITET Devoll 21 dhjetor 2015 NOAal - Procedohet ne gjendje te lire kreu i Partise Socialiste ne Devoll Vali Nallbatibr br Ngjarja u shenua pasi mesohet se Nallbati kishte lidhur ne menyre te paligjshme energjine elektrike ne hotelin qe ka ne pronesibr br Pervec drejtimit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.924Z

Prokuroria dërgon për gjykim drejtorin e Shëndetit Publik të Devollit

Prokuroria e Korçës ka dërguar për gjykim kërkesën ndaj drejtorit të Shëndetit Publik në Devoll, Valent Nallbati, si edhe inxhinjerit Panajot Pilani. Të dy akuzohen për falsifikim të dokumentave dhe shpërdorim detyre, pasi, në vitin 2015, kanë realizuar procedurë fiktive për rikonst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.999Z

Analiza e policisë së Elbasanit, rritje të kriminalitetit gjatë 2013-ës

Pavarësisht se nga qeveria e shkuar dhe ajo e tanishmja trumbetohet se kriminaliteti pëson ulje nga viti në vit, në qarkun e Elbasanit për 2013 tendenca ka qënë krejt e kundërt. Gjatë vitit që lamë pas në këtë qark ka patur rritje të kriminalitet me 578 vepra penale më shumë. Shifra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama