Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Ajazi

Total: 217
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.771Z

Një dokumentar për arratisjet e diktaturës nga Namik Ajazi

Histori arratisjesh, qindra vet që tentonin të kalonin kufirin shqiptar të blinduar nga diktatura, të rinj që rendindin drejt ëndrrës, e të tjerë që e paguan guximin e tyre me tortura burgjesh. “Rendja drejt ëndrrës...arratisja” ishte premiera e dokumentarit me skenar të Alida Cene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.553Z

Xhacka: Ajazi kërkoitë dorëhiqej pas akuzaveBregu të japë shpjegim

TIRANE- Partia Socialiste ka vijuar me publikimin e dokumenteve që përfshijnë Ministren e Integrimit, Majlinda Bregu në afera koncensionare. Pas përgënjeshtrimit nga ministrja Bregu dhe drejtori i QKR-së se bashkëshorti i ministres, Namik Ajazi ka një vit që ka dhënë dorëheqjen si aksio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.580Z

Ajazi kercenon deputeten Felaj e pranishme dhe Majlinda Bregu

TIRAN - Akuzat mes deputeteve per implikim ne afera te pista dhe lidhje mafioze kane kaluar caqet e Kuvendit dhe kane perfunduar ne sharje dhe kercenime personale ne lokalet e kryeqytetit. Deputetja e Partise Socialiste Ermonela Felaj do te dorezoje kallezim penal ne prokurori per bashkeshortin e mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.582Z

Ajazi kercenon deputeten Felaj e pranishme dhe Majlinda Bregu. Detajet

TIRAN - Akuzat mes deputeteve per implikim ne afera te pista dhe lidhje mafioze kane kaluar caqet e Kuvendit dhe kane perfunduar ne sharje dhe kercenime personale ne lokalet e kryeqytetit. Deputetja e Partise Socialiste Ermonela Felaj do te dorezoje kallezim penal ne prokurori per bashkeshortin e mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.548Z

PS:Bregu e QKR gënjyen, Ajazi nuk u tërhoq 1 vit më parë nga kompania

Partia Socialiste ka publikuar sot një letër që sipas saj vërteton se ndryshe nga sa është deklaruar nga ministrja e Integrimit dhe QKR, bashkëshorti i Bregut ka ushtruar funksionet e tij në kompaninë "MIA International", për ndërtimin e komplekseve që prodhojnë energji, deri 1 muaj m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.383Z

Ajazi Nuk e kam dhunuar Selendo e padis

Hektor Ajazi kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu ka reaguar sot pas akuzave per dhunimin e Naim Seles akuza qe jane mbeshtetur nga deputeti socialist Artan Gaci. Ajazi ka deklaruar se nuk ka lidhje me dhunen ndaj shtetasit Naim Sela se nuk e ka goditur ate dhe nuk ka lidhje me pron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.834Z

Amanet, filmi i Namik Ajazit nderohet nga Çmimet Kult

Filmi Amaneti i Namik Ajazit u vlerësua si filmi më i mirë shqiptar i viteve të fundit. Akademia e Çmimeve Kult e ka vlerësuar filmin me regji të Namik Ajazit me trofeun e më të mirit. Ndërsa vetë Ajazi ndodhet në Romë për xhirimet e një tjetër filmi (Portreti I pa mbaruar I Clara B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama