Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Ajazi

Total: 217
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.582Z

Ajazi kercenon deputeten Felaj e pranishme dhe Majlinda Bregu. Detajet

TIRAN - Akuzat mes deputeteve per implikim ne afera te pista dhe lidhje mafioze kane kaluar caqet e Kuvendit dhe kane perfunduar ne sharje dhe kercenime personale ne lokalet e kryeqytetit. Deputetja e Partise Socialiste Ermonela Felaj do te dorezoje kallezim penal ne prokurori per bashkeshortin e mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.548Z

PS:Bregu e QKR gënjyen, Ajazi nuk u tërhoq 1 vit më parë nga kompania

Partia Socialiste ka publikuar sot një letër që sipas saj vërteton se ndryshe nga sa është deklaruar nga ministrja e Integrimit dhe QKR, bashkëshorti i Bregut ka ushtruar funksionet e tij në kompaninë "MIA International", për ndërtimin e komplekseve që prodhojnë energji, deri 1 muaj m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.383Z

Ajazi Nuk e kam dhunuar Selendo e padis

Hektor Ajazi kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu ka reaguar sot pas akuzave per dhunimin e Naim Seles akuza qe jane mbeshtetur nga deputeti socialist Artan Gaci. Ajazi ka deklaruar se nuk ka lidhje me dhunen ndaj shtetasit Naim Sela se nuk e ka goditur ate dhe nuk ka lidhje me pron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.834Z

Amanet, filmi i Namik Ajazit nderohet nga Çmimet Kult

Filmi Amaneti i Namik Ajazit u vlerësua si filmi më i mirë shqiptar i viteve të fundit. Akademia e Çmimeve Kult e ka vlerësuar filmin me regji të Namik Ajazit me trofeun e më të mirit. Ndërsa vetë Ajazi ndodhet në Romë për xhirimet e një tjetër filmi (Portreti I pa mbaruar I Clara B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.383Z

Ajazi Nuk e kam dhunuar Naim Selen do e padis

Hektor Ajazi kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu ka reaguar sot pas akuzave per dhunimin e Naim Seles akuza qe jane mbeshtetur nga deputeti socialist Artan Gaci. Ajazi ka deklaruar se nuk ka lidhje me dhunen ndaj shtetasit Naim Sela se nuk e ka goditur ate dhe nuk ka lidhje me pron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.343Z

QKR konfirmon qëndrimin e ministres Bregu: Kompania e Namik Ajazit është me status “pezull”

UPDATE- Qendra për Regjistrimin e Biznesit ka reaguar sot, duke mbështetur deklaratën e ministres së Integrimit, Majlinda Bregu, lidhur me aktivitetin e kompanisë së bashkëshortit të saj, çka konfirmohet se është me status “pezull”, që nga tetori i vitit 2009-ë. Akuzat e Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.364Z

Hektor Ajazi sfide PS-se Dorezoni provat kunder meje

p>Kunati i ministres Bregu padi per shpifje deputeteve Felaj e Xhackap> p>p> p classMsoNormal>Kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu Hektor Ajazi i eshte drejtuar mesditen e djeshme gjykates se Tiranes me nje kerkese-padi me objekt shpifjen ne adrese te deputeteve socialis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama