Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Ajazi

Total: 217
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Kola: Nuk kemi manipuluar dokumente, Pezullimi erdhi me kërkesën e Ajazit

Sistemi elektronik i QKR sht ndrtuar enkas i pamanipulueshm Pas akuzave nga opozita pr manipulim t dhnash nga QKR-ja, ka reaguar kreu i ktij institucioni, Tomi Kola. Sipas tij, me sistemin q operon Qendra e Regjistrimit t Biznesit e ka t pamundur t manipulojm t dhnat dhe t’i tjetrsojm ato. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.840Z

"QKR zbaton urdhrin e Bregut, pezullon nga detyra burrin e saj"

PS denoncoi dje zhdukjen e burrit të Ministres së Integrimit, si administrator i "M.I.A Interncaional" TIRANË - Partia Socialiste akuzoi sërish ministren e Integrimit, Majlinda Bregu, se pasi u publikuan provat që vërtetonin faktin se Namik Beqir AJAZI kishte në pronësi 30% të kompanisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.426Z

Bregu: Kunati im ka biznesin VIP, 3 vjet para se të hyja në politikë

TIRANë- Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, deklaroi sot se kunati i saj, Hektor Ajazi, ushtron biznesin e tij të regjistruar në Regjistrin Tregtar si biznes VIP, prej vitit 2002, pra përpara se ajo të hynte në politikë në vitin 2005. Përmes një deklarate për mediat, Ministrja Bregu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.548Z

PS: Kompania e Ajazit aktive deri në korrik

Partia Socialiste ka publikuar sot një letër që sipas saj vërteton se ndryshe nga sa është deklaruar nga ministrja e Integrimit dhe QKR, bashkëshorti i Bregut ka ushtruar funksionet e tij në kompaninë "MIA International", për ndërtimin e komplekseve që prodhojnë energji, deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.502Z

Xhaçka: “Ministrja Bregu urdhëroi pezullimin e kompanisë “MIA Internacional”

Partia Socialiste ka thelluar akuzat me fakte në dorë ndaj ministres së Integrimit, Majlinda Bregu. Deputetja e Partisë Socialiste, Olta Xhaçka, deklaroi dje se ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, urdhëroi pezullimin e kompanisë “MIA Internacional”. Pezullimi me urdhër të ministre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.420Z

Bregu: Kunati im në biznesin Vip që në vitin 2002

Ministrja Bregu iu përgjigjur pyetjeve të ngritura sot nga Partia Socialiste për përfitimin e ndonjë koncesioni për ndërtim hidrocentrali nga kunati i saj. "Bashkëshorti im, Namik Ajazi, ka një vëlla të vetëm dhe ai quhet Hektor Ajazi. Nuk kemi jetuar ndonjëherë në të njëjtën s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.675Z

PS: Familja e ministres Bregu, pronare n energjetik

Partia Socialiste bëri publikë disa formularëve të Qendrës Kombëtare të Regjistrimit të bizneseve. Formularët i përkasin kompanive të kunatit të ministres Majlinda Bregu, zotit Hektor Ajazi.(UPDATE) Sipas dokumentit më të hershëm, kompania e parë e regjistruar që në 200

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama