Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Ajazi

Total: 217
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.383Z

Ajazi Nuk e kam dhunuar Selendo e padis

Hektor Ajazi kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu ka reaguar sot pas akuzave per dhunimin e Naim Seles akuza qe jane mbeshtetur nga deputeti socialist Artan Gaci. Ajazi ka deklaruar se nuk ka lidhje me dhunen ndaj shtetasit Naim Sela se nuk e ka goditur ate dhe nuk ka lidhje me pron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.834Z

Amanet, filmi i Namik Ajazit nderohet nga Çmimet Kult

Filmi Amaneti i Namik Ajazit u vlerësua si filmi më i mirë shqiptar i viteve të fundit. Akademia e Çmimeve Kult e ka vlerësuar filmin me regji të Namik Ajazit me trofeun e më të mirit. Ndërsa vetë Ajazi ndodhet në Romë për xhirimet e një tjetër filmi (Portreti I pa mbaruar I Clara B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.383Z

Ajazi Nuk e kam dhunuar Naim Selen do e padis

Hektor Ajazi kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu ka reaguar sot pas akuzave per dhunimin e Naim Seles akuza qe jane mbeshtetur nga deputeti socialist Artan Gaci. Ajazi ka deklaruar se nuk ka lidhje me dhunen ndaj shtetasit Naim Sela se nuk e ka goditur ate dhe nuk ka lidhje me pron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.343Z

QKR konfirmon qëndrimin e ministres Bregu: Kompania e Namik Ajazit është me status “pezull”

UPDATE- Qendra për Regjistrimin e Biznesit ka reaguar sot, duke mbështetur deklaratën e ministres së Integrimit, Majlinda Bregu, lidhur me aktivitetin e kompanisë së bashkëshortit të saj, çka konfirmohet se është me status “pezull”, që nga tetori i vitit 2009-ë. Akuzat e Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.364Z

Hektor Ajazi sfide PS-se Dorezoni provat kunder meje

p>Kunati i ministres Bregu padi per shpifje deputeteve Felaj e Xhackap> p>p> p classMsoNormal>Kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu Hektor Ajazi i eshte drejtuar mesditen e djeshme gjykates se Tiranes me nje kerkese-padi me objekt shpifjen ne adrese te deputeteve socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.837Z

Ajazi: “Giffoni-Albania u sjell fëmijëve atë që tmerrësisht mungon”

Nga Dhurata HamzaiEdicioni i katërt i festivalit të filmit për fëmijë “Giffoni-Albania” vazhdon me shfaqjet e programuara. Zanafilla e një festivali të tillë ka qenë para 38 vitesh në Itali dhe ende sot ai mbetet ndër festivalet më të rëndësishëm për fëmijë dhe të rinj. Sekre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.161Z

Filmi i pare i Namik Ajazit Amaneti

Regjisorit Namik Ajazi iu desh të priste tre vite për të filluar nga puna për filmin e parë artistik me metrazh të gjatë. Skenari i “Amanetit” është shkruar nga Ruzhdi Pulaha e tashmë regjisori për realizimin e filmit ka besuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama