Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Ajazi

Total: 217
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.343Z

QKR konfirmon qëndrimin e ministres Bregu: Kompania e Namik Ajazit është me status “pezull”

UPDATE- Qendra për Regjistrimin e Biznesit ka reaguar sot, duke mbështetur deklaratën e ministres së Integrimit, Majlinda Bregu, lidhur me aktivitetin e kompanisë së bashkëshortit të saj, çka konfirmohet se është me status “pezull”, që nga tetori i vitit 2009-ë. Akuzat e Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.364Z

Hektor Ajazi sfide PS-se Dorezoni provat kunder meje

p>Kunati i ministres Bregu padi per shpifje deputeteve Felaj e Xhackap> p>p> p classMsoNormal>Kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu Hektor Ajazi i eshte drejtuar mesditen e djeshme gjykates se Tiranes me nje kerkese-padi me objekt shpifjen ne adrese te deputeteve socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.837Z

Ajazi: “Giffoni-Albania u sjell fëmijëve atë që tmerrësisht mungon”

Nga Dhurata HamzaiEdicioni i katërt i festivalit të filmit për fëmijë “Giffoni-Albania” vazhdon me shfaqjet e programuara. Zanafilla e një festivali të tillë ka qenë para 38 vitesh në Itali dhe ende sot ai mbetet ndër festivalet më të rëndësishëm për fëmijë dhe të rinj. Sekre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.161Z

Filmi i pare i Namik Ajazit Amaneti

Regjisorit Namik Ajazi iu desh të priste tre vite për të filluar nga puna për filmin e parë artistik me metrazh të gjatë. Skenari i “Amanetit” është shkruar nga Ruzhdi Pulaha e tashmë regjisori për realizimin e filmit ka besuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.344Z

“Kompania e Namik Ajazit është me status ‘pezull’”

QKR konfirmon qëndrimin e ministres Majlinda BreguQendra për Regjistrimin e Biznesit hedh poshtë akuzat e Partisë Socialiste për kompaninë “MIA International”, duke mbështetur kështu deklaratën e ministres së Integrimit, Majlinda Bregu, se kompania s’ka kryer asnjë aktiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.395Z

Akuzat Hektor Ajazi Tri dokumentet qe rrezojne PS-ne

Kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu iu kunderpergjigj dje akuzave te opozites Kunati i ministres se Integrimit z. Hektor Ajazi publikoi tre dokumente mes te cilave edhe vendimin e Hipotekes qe sipas tij verteton se pronen e ka blere. Paraqes vendimin e Hipotekes per t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.521Z

Remo Girone në Shqipëri për xhirimet e filmit të Namik Ajazit

Remo Girone Portreti i pambaruar i Clara Bellinit sjell në Shqipëri aktorin e njohur italian Nisën dje xhirimet e filmit më të ri me regji të Namik Ajazit, Portreti i pambaruar i Clara Bellinit. Së bashku me skenaristin Ruzhdi Pulaha dhe një kast të zgjedhur aktorësh shqiptarë e italian

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama