Rezultate te kerkimit per termin: +Namik +Ajazi

Total: 217
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.364Z

Hektor Ajazi sfide PS-se Dorezoni provat kunder meje

p>Kunati i ministres Bregu padi per shpifje deputeteve Felaj e Xhackap> p>p> p classMsoNormal>Kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu Hektor Ajazi i eshte drejtuar mesditen e djeshme gjykates se Tiranes me nje kerkese-padi me objekt shpifjen ne adrese te deputeteve socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.837Z

Ajazi: “Giffoni-Albania u sjell fëmijëve atë që tmerrësisht mungon”

Nga Dhurata HamzaiEdicioni i katërt i festivalit të filmit për fëmijë “Giffoni-Albania” vazhdon me shfaqjet e programuara. Zanafilla e një festivali të tillë ka qenë para 38 vitesh në Itali dhe ende sot ai mbetet ndër festivalet më të rëndësishëm për fëmijë dhe të rinj. Sekre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.161Z

Filmi i pare i Namik Ajazit Amaneti

Regjisorit Namik Ajazi iu desh të priste tre vite për të filluar nga puna për filmin e parë artistik me metrazh të gjatë. Skenari i “Amanetit” është shkruar nga Ruzhdi Pulaha e tashmë regjisori për realizimin e filmit ka besuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.344Z

“Kompania e Namik Ajazit është me status ‘pezull’”

QKR konfirmon qëndrimin e ministres Majlinda BreguQendra për Regjistrimin e Biznesit hedh poshtë akuzat e Partisë Socialiste për kompaninë “MIA International”, duke mbështetur kështu deklaratën e ministres së Integrimit, Majlinda Bregu, se kompania s’ka kryer asnjë aktiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.395Z

Akuzat Hektor Ajazi Tri dokumentet qe rrezojne PS-ne

Kunati i ministres se Integrimit Majlinda Bregu iu kunderpergjigj dje akuzave te opozites Kunati i ministres se Integrimit z. Hektor Ajazi publikoi tre dokumente mes te cilave edhe vendimin e Hipotekes qe sipas tij verteton se pronen e ka blere. Paraqes vendimin e Hipotekes per t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.521Z

Remo Girone në Shqipëri për xhirimet e filmit të Namik Ajazit

Remo Girone Portreti i pambaruar i Clara Bellinit sjell në Shqipëri aktorin e njohur italian Nisën dje xhirimet e filmit më të ri me regji të Namik Ajazit, Portreti i pambaruar i Clara Bellinit. Së bashku me skenaristin Ruzhdi Pulaha dhe një kast të zgjedhur aktorësh shqiptarë e italian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.551Z

PS: Bashkëshorti i Bregut mashtroi

Një ditë pasi Tomi Kola, drejtor i QKR-së, deklaroi se Namik Ajazi ka kerkuar me shume se nje vit me pare kalimin ne status pezull te kompanise ne te cilen ai ishte aksioner, Partia Socialiste deklaroi se zotëron një letër të datës 12 korrik, ku zoti Namik Ajazi ka firmosur me cilësin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama