Rezultate te kerkimit per termin: +Nano

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.742Z

Nano: PS, humb zgjedhjet

Tiranë - “Opozita e sotme është e përçarë dhe e paaftë të konkurojë e të fitojë. Votuesit do jenë majtas por të pamundur për të krijuar mazhorancë qeverisëse. Gjasat janë që PS të mos fitojë”, ka qenë deklarata e Fatos Nanos mbrëmë në studion e emisionit Opinion. Nano ev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.853Z

Fushata Nano takon Idrizin

Në turin e fushatës presidenciale me faktorët parlamentare, Fatos Nano ia ka dale që pas bisedës me dy deputetët e Partisë për Integrim dhe Unitet, pjese e mazhorancës qeverisëse, të marrë pëlqimin e tyre. Shpetim Idrizi,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.608Z

Meta-Nano, lumë telefonatash

 Aristir LumeziTakimi i djeshëm kokë më kokë mes dy kryeministrave të fundit socialistë, Nano-Meta, ka ngacmuar opinionin politik në vend.Mësohet se kanë qenë me qindra telefonata, që si Nano, ashtu dhe Meta, kanë marrë gjatë ditës së djeshme nga politikanë të të gjithë spek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.042Z

Arvizu vlereson kandidatin Nano

Fatos Nano është në qendër të vëmendjes si një ndër kandidatët potencialë për president. Ambasadori Alexander Arvizu  u pyet nga gazetarët mbi kandidimin e Nanos, ndërsa theksoi se zoti Nano është një kand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.045Z

Nano takon Arvizun

Pasditen e së dielës Ambasadori i SHBA-ve në Tiranë, Aleksandër Arvizu ka pasur një takim me kandidatin e vetëshpallur për President, ish-kryeministrin, Fatos Nano. Takimi i cili u zhillua në një lokal të kryeqytetit zgjati rreth 90 minuta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.347Z

Nano: Nuk tërhiqem nga gara

Fatos Nano Fatos Nano ka lëshuar një tjetër komunikatë për shtyp pas tërheqjes së Xhezair Zaganjorit ka kandidimi për President. Duke përshëndetur aktin e tij, Nano konfirmon se nuk tërhiqet nga gara. Fatos Nano do të tërhiqet nga gara vetëm në momentin kur rebusi dhe ngërçi i zgjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.847Z

Nano, Presidenti i kompromisit!

Nga Vladimir Lame Fusha politike aktuale shqiptare e vrojtuar nga Uashingtoni dhe Brukseli po shkon drejt konsensualitetit. Mbi 84 vota, një zgjidhje e cila dukej larg, tashmë me pozicionimin e qartë të PS nëpërmjet numrit dy, Ruçi në TCH ka marrë një drejtim që shkon shumë larg prodhimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama