Rezultate te kerkimit per termin: +Nano

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.112Z

Takimi Arvizu-Nano

E enjte 23 Shkurt 2012 2058 TAKIMI NANO-ARVIZUQe prej ores 19.35 te mbremjes se sotme e deri rreth ores 22.40 Ambasadori Amerikan ne Tirane Aleksander Arvizu dhe ish-kryeministri Fatos Nano kane darkuar ne nje prej restoranteve te Tiranes prane stadiumit Selman Stermasi. Ne fakt takimi mes t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.049Z

Nano sulmon Ramen

Në ditën e 21-vjetorit të krijimit të Partisë Socialiste, ish-kryetari i saj, Fatos Nano i ka dërguar një letër të hapur socialistëve duke bërë me dije se është i gatshëm që t'i udhëheqë drejt fitores.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.107Z

Nano: Rikthehem ne shtator

Nano paralajmeron rikthimin e tij ne shtator per ringritjen e te majtes. Nje rikthim te tille ai e ka deklaruar ne nje mesazh te derguar per mbeshtetesit e tij, teksa nuk ka lene pa shigjetuar dy drejtuesit e te majtes ne konflikt, Rama e Meta. Keshtu, periudha e ethshme elektorale qe starton ne sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.900Z

Nano dhe Berluskoni

Nano dhe Berluskoni po udhëtonin me makinë. E pyet Nano Berluskonin: -Sa janë të ardhurat e tua mujore? Ai i pergjigjet: -Për dy muaj e blej një sllon, tipi i fundit. Po ti, për sa e blen? -Nuk e di, -ia kthen Nano, ja të pyesim menaxherin tim. Merr Nano në telefon ekonomistin dhe e pyet:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.311Z

Fatos Nano takon Berishën

Share Një dokumentar mbi historinë e diktatorit Enver Hoxha, ka shërbyer si mundësi takimi mes kryeministrit Sali Berisha dhe kandidatit te vetëshpallur për president Fatos Nano, njofton Vizion Plus. Kanë qëndruar për me shume se 80 minuta të gjithë në një rresht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.742Z

Nano jashtë listave

Tiranë - Lideri historik Partisë Socialiste, Fatos Nano nuk do të jetë I përfshirë në listën e kësaj partie për zgjedhjet e 28 qershorit. Nano ndodhet I ftuar ne emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut në TV Klan. Në të njëjtën kohë, sapo filloi edhe mbledhja e PS-së, në të ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.039Z

Presidenti Nano sulmon Berishen

Pas një periudhe heshtje prej gati tre ditësh, Fatos Nano ka qenë tepër aktiv gjatë të hënës me qendrime dhe deklarata. Më e fundit ishte ajo pas zgjedhjes së Bujar Nishanit në postin e kreut të shtetit, të cilin Nano e ka përsh&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama