Rezultate te kerkimit per termin: +Nano

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.107Z

Nano: Rikthehem ne shtator

Nano paralajmeron rikthimin e tij ne shtator per ringritjen e te majtes. Nje rikthim te tille ai e ka deklaruar ne nje mesazh te derguar per mbeshtetesit e tij, teksa nuk ka lene pa shigjetuar dy drejtuesit e te majtes ne konflikt, Rama e Meta. Keshtu, periudha e ethshme elektorale qe starton ne sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.900Z

Nano dhe Berluskoni

Nano dhe Berluskoni po udhëtonin me makinë. E pyet Nano Berluskonin: -Sa janë të ardhurat e tua mujore? Ai i pergjigjet: -Për dy muaj e blej një sllon, tipi i fundit. Po ti, për sa e blen? -Nuk e di, -ia kthen Nano, ja të pyesim menaxherin tim. Merr Nano në telefon ekonomistin dhe e pyet:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.311Z

Fatos Nano takon Berishën

Share Një dokumentar mbi historinë e diktatorit Enver Hoxha, ka shërbyer si mundësi takimi mes kryeministrit Sali Berisha dhe kandidatit te vetëshpallur për president Fatos Nano, njofton Vizion Plus. Kanë qëndruar për me shume se 80 minuta të gjithë në një rresht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.742Z

Nano jashtë listave

Tiranë - Lideri historik Partisë Socialiste, Fatos Nano nuk do të jetë I përfshirë në listën e kësaj partie për zgjedhjet e 28 qershorit. Nano ndodhet I ftuar ne emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut në TV Klan. Në të njëjtën kohë, sapo filloi edhe mbledhja e PS-së, në të ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.039Z

Presidenti Nano sulmon Berishen

Pas një periudhe heshtje prej gati tre ditësh, Fatos Nano ka qenë tepër aktiv gjatë të hënës me qendrime dhe deklarata. Më e fundit ishte ajo pas zgjedhjes së Bujar Nishanit në postin e kreut të shtetit, të cilin Nano e ka përsh&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.742Z

Nano: PS, humb zgjedhjet

Tiranë - “Opozita e sotme është e përçarë dhe e paaftë të konkurojë e të fitojë. Votuesit do jenë majtas por të pamundur për të krijuar mazhorancë qeverisëse. Gjasat janë që PS të mos fitojë”, ka qenë deklarata e Fatos Nanos mbrëmë në studion e emisionit Opinion. Nano ev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.853Z

Fushata Nano takon Idrizin

Në turin e fushatës presidenciale me faktorët parlamentare, Fatos Nano ia ka dale që pas bisedës me dy deputetët e Partisë për Integrim dhe Unitet, pjese e mazhorancës qeverisëse, të marrë pëlqimin e tyre. Shpetim Idrizi,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama