Rezultate te kerkimit per termin: +Napolin

Total: 1388
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.678Z

Seria A,Inter mund Napolin

Interi vazhdon te kryesoje Serine A e vetme pas fitores me Napolin 2-1.Per zikalterit shenuan Kordoba dhe Muntari, ndersa per Napolin realizoi Lavezi.Nuk mbetet mbrapa as Roma qe mundi Fiorentinen me rezultatin 1-0.Golin e fitores e shenoi Francesko Ttotti.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.714Z

Basha: Të mendojmë për Napolin

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Migjen Basha ka bërë një paraqitje të mirë në fundjavë kundër Interit. megjithatë Torino u dorëzua përballë skuadrës së Maxarrit duke humbur 1-0. Basha mendon Torino bëri lojë të mirë, por nuk kishin fat, ndërsa thotë se tashmë duhet të fokus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.741Z

Behrami e impresionon Napolin

Valon Behrami e ka nisur në mënyrë impresionuese eksperiencën me Napolin. Mesfushori kosovar ka bërë lojë të pëlqyer ndaj ekipit gjerman Bayer Leverkusen në stadiumin San Paolo dhe kjo nuk ka mbetur pa i rënë në sy tifozëve napolitanë.“Kjo ishte mjaft e mirë. E mendonim edhe më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.568Z

Higuan, pritet firma me Napolin

Orë decizive për Gonzalo Higuain, që ka udhëtuar në Romë për të kryer vizitat mjekësore, në funksion të rekrutimit me Napolin. Bashkë me të do të jetë edhe Reina, portieri i ri, i cili huazohet nga Liverpuli. Për ta marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.789Z

Chelsea fundos Napolin

Chelsea dhe Real Madridi janë dy skuadrat e fundit që kanë siguruar plasmanin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Anglezët e kanë eliminuar Napolin e Blerim Xhemailit pas 120 minutave të një ndeshje dramatike, në të cilën u shënuan pesë gola. Kurse, Real Madridi pa problem e eli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.079Z

Mazzarri respekton Napolin

Trajneri Walter Mazzarri injoron spekulimet dhe insiston se do të respektojë kontratën e tij me Napolin që vlen deri në qershor të vitit 2013. Së fundmi është spekuluar se Mazzarri mund të braktisë skuadrën nga San Paolo në fund të këtij sezoni por ai ka theksuar se është i përqend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.377Z

Hamshik nuk "dashuron" parate, por Napolin

Sllovaku Marek Hamshik eshte kthyer ne nje nga lojtaret me te dashur per tifozerine e Napolit dhe per kete arsye ai heziton qe te braktise qytetin italian per nje skuader tjeter. "Do ndjek zemren dhe nuk do shikoj xhepat apo karrieren. Shpresoj te rinovoj sa me shpejt. E dua kete qytet dhe nese me p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama