Rezultate te kerkimit per termin: +Napolin

Total: 1388
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.761Z

Higuain kontrate te re me Napolin

Sulmuesi argjentinas Gonzalo Higuain sic duket do ta vazhdoj kontraten me skuadren e Napolit deri ne vitin 2020br br Sic njofton Corriere dello Sport Higuain eshte shume prane arritjes se marreveshje se vazhdimit te kontrates me skuadren e Napolit deri ne vitin 2020 ku do te kete nje page prej 75

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.299Z

Arbeloa dhe Dossena drejt largimit

Njoftohet se Real Madridi dhe Liverpooli kanë arritur marrëveshje për transferimin e Alvaro Arbeloas në Santiago Bernabeu. Sipas "AS", Arbeloa ka arritur marrëveshje me Los Blancos në lidhje me kushtet e kontratës, ndërsa Mbretërit janë pajtuar t'u paguajnë Të Kuqve 4 milionë euro për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.973Z

Dossena dëshiron të transferohet te Roma

Agjenti i Andrea Dossenas ka thënë se mbrojtësi i Liverpoolit ka dëshirë të transferohet te Roma. "Andrea Dossenas gjithmonë i ka pëlqyer Ranieri, edhe pse nuk kam dëgjuar asgjë (nga drejtuesit e Romës)". "Roma u mundua ta kërkojë Dossenan para se të transferohej te Liverpooli, mirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.858Z

Seria A, Juve perkohesisht ne vend te dyte

Juventus ka kaluar perkohesisht ne vend te dyte pas fitores se sotme me Parmen, duke mbetur ne pritje te takimit te mbremjes Milan-Xhenoa. Nderkohe surpriza e kesaj jave ka qene Napoli qe ka kaluar Romen duke shkuar ne vend te katert. Pas takimeve te sotme ne krye te klasifikimit te Seris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.666Z

Cavani kryen sot testet mjekësore

Edinson Cavani e ka braktisur Napolin. Sulmuesi i famshëm uruguajan është parë sot në mëngjes në aeroportin francez "Charles de Gaulle". Cavani pritet të kaloj sot testet mjekësore te PSG. Prezantimi zyrtar i tij do të bëhet nesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.857Z

Napoli Zyrtare Maskara firmos per dy vjet

Xhuzepe Maskara eshte blerja e re e Napolit. 31-vjecari i cili ka kushtuar 1.2 milione euro ka firmosur nje kontrate 2-vjecare deri ne qershor te 2013-s me klubin e De Laurentis. Sulmuesi po pret me padurim qe te filloje aventuren e tij me fanellen bardhekalter Tratativa nuk ka qene e lehte. E falen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.787Z

Tare suspendohet një muaj

Nga Express më 06 prill 2011 në ora 10:38 Igli Tare është suspenduar me një muaj moskryerje të detyrës së drejtorit sportiv të Lazios. Kështu ka vendosur të martën Gjyqi Sportiv i Italisë, me arsyen se ish futbollisti shqiptar, pas ndeshjes me Napolin, fundjavën që shkoi, ka shfa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama