Rezultate te kerkimit per termin: +Napolin

Total: 1388
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.666Z

Cavani kryen sot testet mjekësore

Edinson Cavani e ka braktisur Napolin. Sulmuesi i famshëm uruguajan është parë sot në mëngjes në aeroportin francez "Charles de Gaulle". Cavani pritet të kaloj sot testet mjekësore te PSG. Prezantimi zyrtar i tij do të bëhet nesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.857Z

Napoli Zyrtare Maskara firmos per dy vjet

Xhuzepe Maskara eshte blerja e re e Napolit. 31-vjecari i cili ka kushtuar 1.2 milione euro ka firmosur nje kontrate 2-vjecare deri ne qershor te 2013-s me klubin e De Laurentis. Sulmuesi po pret me padurim qe te filloje aventuren e tij me fanellen bardhekalter Tratativa nuk ka qene e lehte. E falen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.787Z

Tare suspendohet një muaj

Nga Express më 06 prill 2011 në ora 10:38 Igli Tare është suspenduar me një muaj moskryerje të detyrës së drejtorit sportiv të Lazios. Kështu ka vendosur të martën Gjyqi Sportiv i Italisë, me arsyen se ish futbollisti shqiptar, pas ndeshjes me Napolin, fundjavën që shkoi, ka shfa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.540Z

Befason Xhemajli, refuzon Milanin për këtë skuadër

Blerim Xhemajli do të braktisë sot Napolin. Mesfushori shqiptar ka zgjedhur kalimin te skuadra turke, Galatasaray. Sipas mediave turke, bisedimet kanë përfunduar me sukses dhe Xhemajli brenda pak orësh do të prezantohet te Galatasaray. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.445Z

Vllaznia - Napoli, 1 milionë euro e drejta televizive

Autori i Lajmit: red.Vllaznia nuk ka fatin të jetë skuadra e parë shqiptare për t u përballur me një kundërshtar nga Italia, një nga kampionatet më të forta në botë. Shansin për të ballafaquar për ta bërë “sefte” me një skuadër nga vendi i anës tjetër të Adriatikut e ka pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.229Z

Letra e Insignes: Titullin për qytetin, zoti i Napolit është Maradona

Lorenzo Insigne ka shkruar një letër të gjatë që është publikuar në mediat italien, në të cilën rrëfen historinë e lidhjes së tij me Napolin dhe arsyet pse skuadra e kaltër duhet të fitojë titullin kampion . Ja letra e Insignes: Fillimisht Interi dhe më pas Torino e Napoli, refuzua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.395Z

Kush është Napoli, kundërshtari i Vllaznisë

Skuadra italiane e Napolit është themeluar në vitin 1904, ndërkohë që Vllaznia jonë është themeluar 15 vjet më pas, në vitin 1919. Napoli është një ndër skuadrat më të njohura italiane, pavarësisht se e ka fituar vetëm dy herë titullin kampion të Serisë A (1986-1987, 1989-1990)

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama