Rezultate te kerkimit per termin: +Napolin

Total: 1388
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.787Z

Tare suspendohet një muaj

Nga Express më 06 prill 2011 në ora 10:38 Igli Tare është suspenduar me një muaj moskryerje të detyrës së drejtorit sportiv të Lazios. Kështu ka vendosur të martën Gjyqi Sportiv i Italisë, me arsyen se ish futbollisti shqiptar, pas ndeshjes me Napolin, fundjavën që shkoi, ka shfa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.540Z

Befason Xhemajli, refuzon Milanin për këtë skuadër

Blerim Xhemajli do të braktisë sot Napolin. Mesfushori shqiptar ka zgjedhur kalimin te skuadra turke, Galatasaray. Sipas mediave turke, bisedimet kanë përfunduar me sukses dhe Xhemajli brenda pak orësh do të prezantohet te Galatasaray. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.445Z

Vllaznia - Napoli, 1 milionë euro e drejta televizive

Autori i Lajmit: red.Vllaznia nuk ka fatin të jetë skuadra e parë shqiptare për t u përballur me një kundërshtar nga Italia, një nga kampionatet më të forta në botë. Shansin për të ballafaquar për ta bërë “sefte” me një skuadër nga vendi i anës tjetër të Adriatikut e ka pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.229Z

Letra e Insignes: Titullin për qytetin, zoti i Napolit është Maradona

Lorenzo Insigne ka shkruar një letër të gjatë që është publikuar në mediat italien, në të cilën rrëfen historinë e lidhjes së tij me Napolin dhe arsyet pse skuadra e kaltër duhet të fitojë titullin kampion . Ja letra e Insignes: Fillimisht Interi dhe më pas Torino e Napoli, refuzua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.395Z

Kush është Napoli, kundërshtari i Vllaznisë

Skuadra italiane e Napolit është themeluar në vitin 1904, ndërkohë që Vllaznia jonë është themeluar 15 vjet më pas, në vitin 1919. Napoli është një ndër skuadrat më të njohura italiane, pavarësisht se e ka fituar vetëm dy herë titullin kampion të Serisë A (1986-1987, 1989-1990)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.425Z

Cavani drejt Realit ose City

E ardhmja e Edinson Cavanit do të jetë ose Reali i Madridit ose Manchester City. Të paktën, kështu siguroi të enjten nëna e tij, në një intervistë të dhënë për një të përditshme uruguajane nga kryeqyteti Mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.476Z

Milani i afrohet kreut, Lacio mundFiorentinën, Inter - Napoli barazim

Milan rikthehet fuqishëm drejt kreut pas fitores bindëse ndaj Hellas Verona me rezultatin e pastër 1-3. Heroi i ekipit të Milanit ishte japonezi, Honda që arriti që të shënonte 2 gola, ndërsa i pari ishte autogol nga vendasit. Me këtë trepik&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama