Rezultate te kerkimit per termin: +Napolin

Total: 1388
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.789Z

Chelsea fundos Napolin

Chelsea dhe Real Madridi janë dy skuadrat e fundit që kanë siguruar plasmanin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Anglezët e kanë eliminuar Napolin e Blerim Xhemailit pas 120 minutave të një ndeshje dramatike, në të cilën u shënuan pesë gola. Kurse, Real Madridi pa problem e eli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.079Z

Mazzarri respekton Napolin

Trajneri Walter Mazzarri injoron spekulimet dhe insiston se do të respektojë kontratën e tij me Napolin që vlen deri në qershor të vitit 2013. Së fundmi është spekuluar se Mazzarri mund të braktisë skuadrën nga San Paolo në fund të këtij sezoni por ai ka theksuar se është i përqend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.377Z

Hamshik nuk "dashuron" parate, por Napolin

Sllovaku Marek Hamshik eshte kthyer ne nje nga lojtaret me te dashur per tifozerine e Napolit dhe per kete arsye ai heziton qe te braktise qytetin italian per nje skuader tjeter. "Do ndjek zemren dhe nuk do shikoj xhepat apo karrieren. Shpresoj te rinovoj sa me shpejt. E dua kete qytet dhe nese me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.300Z

Mancini: Nuk ka biseda me Napolin

Ish-menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka mohuar se ai është në biseda me Napolin. Italian i është lidhur me një angazhim te skuadra italiane, ku Rafael Benitez mendohet se është në rrugë drejt shkarkimit. Por ish-menaxheri i Interit ka m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.052Z

Hysaj debuton me Napolin

0 brbr SSSAbrASS brbrMbrojtesi i kombetares shqiptare Elseid Hysaj ka debutuar dje me Napolin ne miqesoren kunder francezeve te Nisbrbr brbrHysaj u aktivizua ne 45 minutat e dyta te takimit duke bere nje paraqitje te mire edhe pse u fut si zevendesuesbrbr brbrShqiptari u transferua nga Empoli te Na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.487Z

Cavani vazhdon me Napolin

Qielli është i kaltër mbi kokën e Edinson Cavanit. Njësoj edhe për tifozët e Napolit të lumtur me lajmin se presidenti Aurelio De Laurentiis ka arritur marrëveshje me yllin uruguaian për vazhdimin e kontratës së tij në San Paolo. E përditshmja sportive italiane Corriere dello Sport ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.745Z

Diego Maradona ëndërron Napolin

“Shpresoj të drejtoj Argjentinën akoma edhe për shumë vite, por më pas dëshiroj të realizoj një tjetër ëndërr, duke parë se ëndrrat nuk vdesin kurrë: të trajnoj Napolin. Do ta bëja për ta parë edhe një herë tjetër plot San Paolon, jo si tani me tribunat shpesh të zbrazët. Do

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama