Rezultate te kerkimit per termin: +Natyrsh

Total: 1262
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.531Z

FRD reagon për GjovalinKadelin: Largim i natyrshëm

TIRANE- Largimi i deputetit Gjovalin Kadeli nga Partia Demokratike për t’u bashkuar me Lëvizjen Socialiste për Integrim është konsideruar mëse i natyrshëm nga Partia Fryma e Re Demokratike.Sipas FRD, “ikja e Kadelit është një lëvizje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.707Z

Cohen: Vendi i natyrshëm i Shqipërisë është Evropa

Në një intervistë dhënë për “Albanian Daily News”, ambasadori i Izraelit në Shqipëri, David Cohen komenton marrëdhëniet mes dy vendeve në një çast të rëndësishëm për të dy popujt: Izraeli fes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.927Z

Policia e Tiranës, masa të rreptasigurie për 11 Shtatorin

TIRANË - Masa të rrepta sigurie në 12-vjetorin e sulmeve të 11 Shtatorit edhe në Tiranë. Është blinduar aeroporti i Rinasit me masa të rrepta sigurie. Por masa ekstra sigurie janë marrë edhe për objektet e sigurisë s&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.841Z

Kercenohet rekordi Bogdani dhe Skela mund te kalojne golat e Bushit

Në radhë të parë synohet një rezultat pozitiv në këtë ndeshje të rëndësishme në Euro 2012, por luftohet edhe për golat. Natyrshëm, nuk është ky synimi kryesor I Erion Bogdanit, Hamdi Salihit apo Ervin Skelës, ve&c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.596Z

Kroacia, mik i natyrshëm i shqiptarëve dhe i Kosovës

Shteti kroat ka afërsi të natyrshme me shqiptarët dhe me Kosovën ka thënë ambasadori kroat në Prishtinë, Zoran Vodopija gjatë ligjeratës që ky i fundit e mbajtur për studentët e AAB-së. Vodopoija ka thënë se bën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.266Z

Rihanna vjen më tërheqëse se kurrë më parë (Foto)

Pas agjendës së saj shumë të ngjeshur, udhëtimeve prej New Yorkut drejt Londrës, Miamit dhe Kubës, në një kohëzgjatje vetëm prej 3 ditësh ajo ia ka dalë të shkëlqejë në një foto-sesion në Havana. Duke ia s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.862Z

Kuzhinier apo model? (Foto)

Renato Makolli njihet nga audienca si master shef kuzhine. Ai është kuzhinier i njohur në Greqi dhe eksperiencen e tij në kulinari e ka ndarë edhe me publikun shqiptar përmes shout real "Master chef Albania". AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama