Rezultate te kerkimit per termin: +Natyrsh

Total: 1262
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.696Z

ifti Rama pret femije

Kryeministri Edi Rama së bashku me bashkëshorten Linda janë në pritje të një fëmije. Pavarësisht se ata kanë preferuar ta mbajnë lajmin e shtatëzënisë si dicka tejet private dhe vetëm për një rreth të ngushtë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.991Z

Demaçi: Në qeverinë PDK-LDK t’i bëhet një vend edhe Ramushit

Veprimtari i njohur, Adem Demaçi, konsideron se koalicioni mes LDK-së dhe PDK-së është dashur të bëhej që në fillim. “Që në fillim është dashur të bëhet koalicioni PDK-LDK. Qytetarët janë ata që i kan&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.380Z

Mustafa i shqetësuar rreth rënjes së natalitetit

Rënie drastike e ritmit të rritjes së popullsisë së Kosovës, kështu ka thënë Muhamet Mustafa, deputet i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e LDK-së. Ai është shprehur tejet i shqetësuar për numrin e popullsisë n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.048Z

Monte Karlo Nadal e Gjokovic ne finale

Numri një i botës në tenis, Novak Gjokoviç do të përballet me Rafael Nadal, në finalen e Masterit të Monte Karlos, ku spanjolli do të tentojë të arrijë fitoren e tetë radhazi. Nadal regjistroi triumfin e 41 radhazi në kët&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.668Z

Lusio vrer ndaj Interit

I kanë mjaftuar vetëm 48 orë dhe Lusio shfaqet si një “ultras” i Juventusit. Gjatë konferencës së parë si bardhezi, mbrojtësi brazilian nuk është treguar aspak i butë ndaj ish-skuadrës së tij, Interit. “Cili gabo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.663Z

Krasniqi: Isë, fole sikur ecje nëpër vezë

Aq të kujdesshëm e konsideron fjalimin e kryeministrit kur njoftoi se Aleksandar Jabllanoviq nuk është më pjesë e qeverisë sa që ish kryetarit të Parlamentit, Jakup Krasniqi iu duk sikur Isa Mustafa ecte nëpër vezë. Vlerësimi i Krasni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.520Z

Është 83 vjeçare dhe ende bën seks

Carmen Dell’Orefice është supermodelja më e vjetër në botë që vazhdon të punojë dhe në kopertinën e revistës ‘New You’ 83-vjeçarja duket e mrekullueshme si gjithmonë. Bukuroshja nga Nju Jorku, e cila ësht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama