Rezultate te kerkimit per termin: +Natyrsh

Total: 1262
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.596Z

Kroacia, mik i natyrshëm i shqiptarëve dhe i Kosovës

Shteti kroat ka afërsi të natyrshme me shqiptarët dhe me Kosovën ka thënë ambasadori kroat në Prishtinë, Zoran Vodopija gjatë ligjeratës që ky i fundit e mbajtur për studentët e AAB-së. Vodopoija ka thënë se bën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.266Z

Rihanna vjen më tërheqëse se kurrë më parë (Foto)

Pas agjendës së saj shumë të ngjeshur, udhëtimeve prej New Yorkut drejt Londrës, Miamit dhe Kubës, në një kohëzgjatje vetëm prej 3 ditësh ajo ia ka dalë të shkëlqejë në një foto-sesion në Havana. Duke ia s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.862Z

Kuzhinier apo model? (Foto)

Renato Makolli njihet nga audienca si master shef kuzhine. Ai është kuzhinier i njohur në Greqi dhe eksperiencen e tij në kulinari e ka ndarë edhe me publikun shqiptar përmes shout real "Master chef Albania". AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.945Z

Korçë, rinia kundër shembjessë Shtëpisë së Flamurit

KORÇE – Një grup të rinjsh korçarë kanë protestuar kundër shembjes së Shtëpisë së Flamurit, duke deklaruar se nuk do të tolerojnë shkatërrimin e saj. Sipas tyre, ajo shtëpi mbart një histori të madhe dhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.238Z

Ancelotti: 45 minutat e parë, për ndeshjen e dytë!

Carlo Ancelotti e ka komentuar natyrshëm ndeshjen me Atletico Madridin. Trajneri italian ka thënë se në ndeshjen kthyese Reali duhet të luaj 45 minutat e pjesës së parë. "Nuk është rezultat aq i mirë. Kemi luajtur mirë në pjes&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.587Z

Kate Holmes hap profil ne Twitter

Shumica e yjeve të Hollivudit apo muzikës përdorin faqet e tyre në “Twitter” apo rrjetet e tjera për të mbajtur të kënaqur fansat nëpërmjet postimeve të përditshme. Aktorja Kate Holmes i kishte rezistuar deri m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.996Z

Rama Ne PS ska lufte destruktive

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, në një intevristë për radion “Deutsche Welle”, thekson se nëse Kolegji Zgjedhor do të japë një vendim në favor të humbësit, sic e konsideron ai Lulzim Bashën, kjo do të jetë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama