Rezultate te kerkimit per termin: +Natyrsh

Total: 1262
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.238Z

Ancelotti: 45 minutat e parë, për ndeshjen e dytë!

Carlo Ancelotti e ka komentuar natyrshëm ndeshjen me Atletico Madridin. Trajneri italian ka thënë se në ndeshjen kthyese Reali duhet të luaj 45 minutat e pjesës së parë. "Nuk është rezultat aq i mirë. Kemi luajtur mirë në pjes&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.587Z

Kate Holmes hap profil ne Twitter

Shumica e yjeve të Hollivudit apo muzikës përdorin faqet e tyre në “Twitter” apo rrjetet e tjera për të mbajtur të kënaqur fansat nëpërmjet postimeve të përditshme. Aktorja Kate Holmes i kishte rezistuar deri m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.996Z

Rama Ne PS ska lufte destruktive

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, në një intevristë për radion “Deutsche Welle”, thekson se nëse Kolegji Zgjedhor do të japë një vendim në favor të humbësit, sic e konsideron ai Lulzim Bashën, kjo do të jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.403Z

Sinanaj – seks si Kardashian

Ish burri i Kim Kardashian, nga martesa që zgjati 72 ditë me yllin televiziv, ka mësuar diqka - të bësh video seksi bëhesh i famshëm. Basketbollisti i Boston Celtics, ka bashkuar forcat me të dashurën e tij, Myla Sinanaj, që të realizojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.487Z

Blake tregon klas edhe ne aeroport

Ajo është pa dyshim një prej aktoreve që i kushton më shumë vëmendje pamjes së jashtme dhe stilit të saj në të veshur. Natyrshëm, Blake Lively nuk bëri përjashtim as e fotografuar në aeroportin e Nju Jorkut, pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.246Z

VV-së iu bashkua Partia Socialiste e Kosovës

Strukturat e Partisë Socialiste të Kosovës, që nga sot i janë bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje. Kryetari i këtij subjekti politik, Ilaz Kadrolli e ka quajtur të natyrshëm këtë bashkim, për siç ka thënë Kadrolli, kan prog

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.607Z

FSHF dhe MTKRS dakord per Ligen e Perbashket Shqiperi-Kosove

Jehona ja ku është dhe komentet vijnë bashkë me të. Një ligë e përbashkët futbolli e Shqipërisë me Kosovën, diçka si më 1942, natyrshëm që pëlqehet në të dyja anët e kufirit politik që vjen duk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama