Rezultate te kerkimit per termin: +Ndalesa

Total: 2234
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.607Z

Besa, me Apoloninë vjen ndalesa e parë në shtëpi

KAVAJE- Besa nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim pa gola në ndeshjen e fundit të javës së tetë të Superligës, zhvilluar dje në Kavajë. Për skuadrën e drejtuar nga Shpëtim Duro kjo ishte ndalesa e parë për këtë sezon në fushën e saj, ku kishte arritur vetëm fitore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.253Z

A është Shqipëria ndalesa tjetër për refugjatët?

UNCHR: ...Çfarë ndodh pastaj? Qeveria shqiptare ka qenë jashtëzakonisht ngurruese të angazhohet publikisht me çfarëdo planifikimi, sepse thonë 'nëse flasim për këtë në media, refugjatët do nisen të vijnë'. Por ne u themi, 'ata do të vijnë, bëni ose nuk bëni ju ndonjë plan'. Agj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.303Z

Ndalesa për kryeministrin serb e drejtë

Ndalesa e bërë ditë më parë për hyrjen e kryeministrit serb, Ivica Daçiq, në Kosovë, nga ana e institucioneve vendore, shihet si vendim i drejtë nga analistët politikë. Sipas tyre Bashkimi Evropian duhet të përkrah një vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.476Z

Shqipëria mbi Partinë. Berati, ndalesa e parë e lëvizjes Blushi

Deputeti Ben Blushi dhe mbështetësit e tij, deputetja Mimoza Hafizi, Maqo Lakrori, Marko Bello si dhe Petrit Ago, ka zhvilluar në Berat takimin e parë në kuadrë të lëvizje politike brenda PS-së "Shqipëria mbi Partinë", në një takim që është mbajtur në pallatin e Kulturës. Gjatë f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.564Z

Telajo, ndalesa e radhes e Vretos

Telajo eshte shnderruar ne ndalesen e radhes per ndjesite e nje shkrimtareje, qe eshte dashuruar se fundmi me artin pamor. Ka shperthyer permes ngjyrave me penelin qe duket si mjaft i sprovuar ne kete sfide te shkrimtares dhe publicistes Irena Vreto. Autorja korcare e romanit te njohur "Rikthim" ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.455Z

Ahmetaj: Porti i Durrësit, ndalesa e vetme për eksportuesit nga Kosova

Takimi në Prishtinë Ministri: Unifikim procedurave për të lehtësuar tregtinë   Ahmetaj ngriti shqetësimin e bizneseve shqiptare lidhur me tarifën në terminalin doganor të Kosovës Porti i Durrësit duhet të kthehet në një port me procedura unike për eksportuesit nga Kosova, pra t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.522Z

Obama viziton Europën, ndalesa e parë është Londra

Blerina Olldashi Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barak Obama, u nis dje për vizitën e parë në Europë dhe ndalesa e parë është pikërisht Londra. Kreu i Shtëpisë së Bardhë do të marrë pjesë në takimin e nivelit të lartë të G20-s, që do të zhvillohet në kryeqytetin e Anglis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama