Rezultate te kerkimit per termin: +Ndalesa

Total: 2234
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.564Z

Telajo, ndalesa e radhes e Vretos

Telajo eshte shnderruar ne ndalesen e radhes per ndjesite e nje shkrimtareje, qe eshte dashuruar se fundmi me artin pamor. Ka shperthyer permes ngjyrave me penelin qe duket si mjaft i sprovuar ne kete sfide te shkrimtares dhe publicistes Irena Vreto. Autorja korcare e romanit te njohur "Rikthim" ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.455Z

Ahmetaj: Porti i Durrësit, ndalesa e vetme për eksportuesit nga Kosova

Takimi në Prishtinë Ministri: Unifikim procedurave për të lehtësuar tregtinë   Ahmetaj ngriti shqetësimin e bizneseve shqiptare lidhur me tarifën në terminalin doganor të Kosovës Porti i Durrësit duhet të kthehet në një port me procedura unike për eksportuesit nga Kosova, pra t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.522Z

Obama viziton Europën, ndalesa e parë është Londra

Blerina Olldashi Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barak Obama, u nis dje për vizitën e parë në Europë dhe ndalesa e parë është pikërisht Londra. Kreu i Shtëpisë së Bardhë do të marrë pjesë në takimin e nivelit të lartë të G20-s, që do të zhvillohet në kryeqytetin e Anglis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.917Z

Qendra “Betania”, ndalesa e fundite Papa Franceskut në Shqipëri

Të tjera rreth shkrimit Bubq, Vitale: Dhurata më e bukur për ne Dokle:Mesazhet e Papës për t’u dëgjuar FUSHE-KRUJE- Qendra “Betania” në Bubq është ndalesa e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.252Z

Rinas, "Segafredo bar", ndalesa e fundit para se të udhëtoni

Paraditen e së mërkurës u inagurua zgjerimi i terminalit të pasagjerëve në të vetmin aeroport ndërkombëtar në vend, i cili tashmë e çon numrin e pasagjerëve që mund të udhëtojnë nëpërmjet kësaj porte në 1.8 milionë në harkun kohor të një viti. Një prej ambjenteve m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.216Z

Vizitat në Kosovë, Çitaku: Ndalesa vlen vetëm për Daçiç

PRISHTINE - Ministrja e Integrimeve Evropiane, Vlora Çitaku, ka thënë se nuk ka ndalesa për zyrtarët serbë që të vizitojnë Kosovën. Në profilin e saj në rrjetin social “Twitter”, Çitaku ka shkruar: “Ka pasur keqku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.083Z

Ndalesa e parë është Qafë Molla

Nisin xhirimet e filmit Delegacioni me skenar të Artan Minarollit Kanë nisur të dielën xhirimet e  filmit artistik me metrazh të gjatë “Delegacioni”, me skenar të Artan Minarollit dhe regji të Bujar Alimanit dhe shtëpisë kinematografike “Art Film”. Filmi është fi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama