Rezultate te kerkimit per termin: +Ndalesa

Total: 2234
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.522Z

Obama viziton Europën, ndalesa e parë është Londra

Blerina Olldashi Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barak Obama, u nis dje për vizitën e parë në Europë dhe ndalesa e parë është pikërisht Londra. Kreu i Shtëpisë së Bardhë do të marrë pjesë në takimin e nivelit të lartë të G20-s, që do të zhvillohet në kryeqytetin e Anglis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.917Z

Qendra “Betania”, ndalesa e fundite Papa Franceskut në Shqipëri

Të tjera rreth shkrimit Bubq, Vitale: Dhurata më e bukur për ne Dokle:Mesazhet e Papës për t’u dëgjuar FUSHE-KRUJE- Qendra “Betania” në Bubq është ndalesa e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.252Z

Rinas, "Segafredo bar", ndalesa e fundit para se të udhëtoni

Paraditen e së mërkurës u inagurua zgjerimi i terminalit të pasagjerëve në të vetmin aeroport ndërkombëtar në vend, i cili tashmë e çon numrin e pasagjerëve që mund të udhëtojnë nëpërmjet kësaj porte në 1.8 milionë në harkun kohor të një viti. Një prej ambjenteve m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.216Z

Vizitat në Kosovë, Çitaku: Ndalesa vlen vetëm për Daçiç

PRISHTINE - Ministrja e Integrimeve Evropiane, Vlora Çitaku, ka thënë se nuk ka ndalesa për zyrtarët serbë që të vizitojnë Kosovën. Në profilin e saj në rrjetin social “Twitter”, Çitaku ka shkruar: “Ka pasur keqku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.083Z

Ndalesa e parë është Qafë Molla

Nisin xhirimet e filmit Delegacioni me skenar të Artan Minarollit Kanë nisur të dielën xhirimet e  filmit artistik me metrazh të gjatë “Delegacioni”, me skenar të Artan Minarollit dhe regji të Bujar Alimanit dhe shtëpisë kinematografike “Art Film”. Filmi është fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.943Z

Sekretarja Klinton viziton Kinën, ndalesa e fundit e një turneu në 4 vende të Azisë

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Klinton tha se debatet me Kinën për të drejtat e njeriut nuk duhet të pengojnë përparimin në fusha të tjera.Duke folur sot me gazetarët para se të mbërrinte në Pekin, zonja Klinton tha se të dyja vendet nuk duhet të lejojnë që mosmarrëveshjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.166Z

Meksika ndalesa e pare e Papes ne vendet e Amerikes Latine

 Papa Benedikti i16-të ka mbërritur në Meksikë, që është dhe ndalesa e parë e një vizite në disa vende të Amerikës Latine. Papa u përshendet nga qindra mijëra meksikanë në Guanajuato, dhe u mirëprit nga preside

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama