Rezultate te kerkimit per termin: +Ndersa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.622Z

Eleminohet Italia ndersa SHBA ben surprizen

Kampionet e Botes ne fuqi nuk kane arritur te kalojne grupin B pas ndeshjes se humbur 3-0 ndaj Brazilit, ndersa amerikanet kane bere surprizen duke mundur kampionet e Afrikes Egjiptin me rezultatin 3-0 qe u ka sjelle edhe kualifikimin. Brazilianet kane zhvilluar nje ndeshje perfekte ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.191Z

Vetvritet, ndersa tetonte te vriste nenen

LEZHE – Shperthimi i nje granate ka shkaktuar vdekjen e nje 45-vjecari dhe plagosjen e nenes se tij. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen “Caraj” ne qytetin e Lezhes, ku ka mbetur i vdekur 40-vjecari Genc Gjinaj dhe u plagos rende nena e tij Marie Gjinaj, 65 vjece. Lajmi eshte bere i ditur njw ditw mw

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.913Z

Shqiptari u qellua ne xhami ndersa falte namazin

brbrVrasja e te premtes brenda ne xhami ka tronditur qytetin e Sant Gallenit ne Zvicer Besimtaret muslimane kane denuar aktin duke e cilesuar ate si nje rast te kobshem Ndersa policia ka njoftuar se po heton rastin dhe se nje nga pistat eshte ajo e hakmarrjes Uniformat blu ende nuk kane bere te dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.706Z

Sondazhi: PD 42% ndersa PS 40% Rozeta Rapushi

Sondazhet e para te bera publike dje vetem pak minuta pas mbylljes se procesit te votimit te djeshem, nxjerrin fituese per nje mandat te trete qeverises, Partine Demokratike dhe koalicionin e saj. Fondacioni Civitas Albania, shpalli dje rezultatet e Exit Poll-it me Anzalone Liszt Research (ALR), nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.965Z

fare ndodh ndersa ne jetojme

style=positionrelativez-index2> Violeta Murati Ndonese eshte nje situate ku liria duket e rremujshme ne Tirane regjisori francez Franct Helmer gjykon vetem nje fakt te rendesishem Ketu shoh qe demokracia eshte ne pushtet. Kete pohim e ben pa krijuar ekuivoke qendrimi prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.321Z

Eliminohet Ajax ndersa Monaco dhuron spektakel

brbrNuk kane munguar surprizat ne disa nga takimet e kthimit te turit te trete kualifikues te Uefa Champions League Sigurisht qe lajm perben eliminimi i Ajaksit nga Rapidi i Vienes Pas barazimit 2 me 2 ne ndeshjen e pare ne Austri skuadra e Rapidit ka shtangur Amsterdam Arenen me nje fitore spektako

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.251Z

Prova Single Ladies-Arber-Beyonce ndersa Liami dhe Ermali balerinat

Arber Liami dhe Ermali shkojne edhe nje tjeter here ne dhomen e rrefimit dhe njihen me proven qe duhet te kalojne per te cilen ata dhane pergjigjen po pak me pare. Ata rikthen prane banoreve te tjere te veshur si femra dhe me paruke. Kete here ata duhet te kalojne nje prove ku duhet te kercejne Sing

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama