Rezultate te kerkimit per termin: +Ndersa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.965Z

fare ndodh ndersa ne jetojme

style=positionrelativez-index2> Violeta Murati Ndonese eshte nje situate ku liria duket e rremujshme ne Tirane regjisori francez Franct Helmer gjykon vetem nje fakt te rendesishem Ketu shoh qe demokracia eshte ne pushtet. Kete pohim e ben pa krijuar ekuivoke qendrimi prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.321Z

Eliminohet Ajax ndersa Monaco dhuron spektakel

brbrNuk kane munguar surprizat ne disa nga takimet e kthimit te turit te trete kualifikues te Uefa Champions League Sigurisht qe lajm perben eliminimi i Ajaksit nga Rapidi i Vienes Pas barazimit 2 me 2 ne ndeshjen e pare ne Austri skuadra e Rapidit ka shtangur Amsterdam Arenen me nje fitore spektako

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.251Z

Prova Single Ladies-Arber-Beyonce ndersa Liami dhe Ermali balerinat

Arber Liami dhe Ermali shkojne edhe nje tjeter here ne dhomen e rrefimit dhe njihen me proven qe duhet te kalojne per te cilen ata dhane pergjigjen po pak me pare. Ata rikthen prane banoreve te tjere te veshur si femra dhe me paruke. Kete here ata duhet te kalojne nje prove ku duhet te kercejne Sing

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.067Z

Djali i Arta Dades arrestohet ndersa tentoi arratisjen

Policia njofton se ne kete konflikt jane perfshire Besnik Dabulla djali i Arta Dades Edrin Lufi nipi i Adil arcanit ndersa Shkelzen Hoxha nipi i Enver Hoxhes pyetet si deshmitar Djali i deputetes Socialiste Arta Dade eshte arrestuar nga policia ndersa ka tentuar te arratisej pas n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.761Z

Fotografohet ndersa urinonte nga Street View hedh ne gjyq Google

PARIS ndash Google Street View e ka fotografuar ndersa po urinonte ne nje prej ambjenteve ku ndoshta ndjehej me i mbrojtur nga vezhgues kurioze ne oborrin e shtepise se tij. Viktima e ketij incidenti eshte nje fshatar francez nga Maine e Loira qe ka vendosur ta hedhe ne gjyq gjigandin e kerkimeve ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.921Z

Flasin per Gerten e Olen Franci Gerta ska nivel ndersa Ola seshte per loje

Disa nga banoret Franceska Erioni Graciano Genta dhe Ermali ndodhen ne dhomen e gjumit dhe fillojne te diskutojne per dy banoret e reja. Mendimi i tyre i pergjithshem eshte qe Grandiola eshte vajze me nivel ndersa Gerta e cila ka hyre duke theksuar shkollimin e saj nuk po e shfaq ne asnje moment dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.999Z

Dy persona u asfiksuan ndersa po hapnin nje pus

Dy persona u asfiksuan nga gazi e nentokës ndersa po punonin per  hapjen e një pusi kullues në zonën e ish kenëtës.  Festim Tola dhe kunati i tij Klodian Xeka ndodheshin kater metra nen toke kur iu shfaqen shenjat. Fatmiresisht një prej të afërm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama