Rezultate te kerkimit per termin: +Ndihem

Meta: total 1000 / total_found 7766 / time 0.004 / keyword[0] ndihem / docs[0] 7766 / hits[0] 9224 /
No Pic available
  • 2015-12-28

Dhjetori i perëndimit të komunizmit: tri rrëfime nga Shqipëria

Familja Zefi në Fishtë po sfidonte tinëz regjimin e hekurt të Enver Hoxhës. Shqipëria ishte shpallur shteti i vetëm ateist në botë pas fushatës vrastare ndaj klerikëve dhe shkatërrimit të objektit fetare anembanë vendit në fund të viteve gjashtëdhjetë. Në shtëpinë e Paulin Z

Presidenti Nishani në Darkën festive të Krishtlindjeve: Feja është instrument paqeje dhe dashurie. Ajo nuk duhet instrumentalizuar dhe përdorur në shërbim të ideve dhe qëllimeve totalitare e integraliste!
  • 2015-12-27

Presidenti Nishani në Darkën festive të Krishtlindjeve: Feja është instrument paqeje dhe dashurie. Ajo nuk duhet instrumentalizuar dhe përdorur në shërbim të ideve dhe qëllimeve totalitare e integraliste!

26 dhjetor 2015 Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani dhe Zonja e Parë, Odeta Nishani festuan sonte në mbrëmje Krishtlindjet me një darkë solemne në Pallatin e Brigadave, ku ishin të ftuar drejtues institucionesh të pavarura, deputetë, udhëheqës shpirtërorë dhe përfaqësues

No Pic available
  • 2015-12-26

Armina dhe Shkëlzeni pranë njëri tjetrit për Krishtlindje

Armina Mevlani ka ndarë në Facebook një nga momentet e saj festive pranë të dashurit të saj të zemrës Shkëlzen Berisha. Çifti i shumëpërfolur është shfaqur përkrahë miqve të Arminës midis tyre dhe Arbër Çepani, teksa mbajnë gota me verë në dorë dhe duken tepër të kënaqur n

Halimi: Si u bind Rama nga ndërkombëtarët për Venecian
  • 2015-12-26

Halimi: Si u bind Rama nga ndërkombëtarët për Venecian

Deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Halimi flet për propozimet e PD-së për reformën në drejtësi, ku ngjasojnë dhe ku dallojnë me rekomandimet e Venecias dhe pse nevojitet një dialog i gjerë Deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Halimi thekson në një intervistë për gazetën "Mapo

Rama dhe Meta 2 orë takim për reformën në drejtësi, në fund shtrëngojnë duart
  • 2015-12-26

Rama dhe Meta 2 orë takim për reformën në drejtësi, në fund shtrëngojnë duart

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Kuvendit Ilir Meta zhvilluan sot një takim 2 orësh tek rezidenca qeveritare për reformën në drejtësi. Takimi i nisur rreth orës 13:00 mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Kuvendit Ilir Meta, pjesë e të cilit ishin dhe dy kryetarët e grupeve për

Krishtlindjet e Arminës me Shkëlzenin dhe mikeshat |FOTO
  • 2015-12-26

Krishtlindjet e Arminës me Shkëlzenin dhe mikeshat |FOTO

Transmetuar më 26.12.2015 - 12:28 Festat kanë bërë edhe njëherë Arminën me mikeshat e fëmijërisë. Por ndryshe nga fëmijëria, Krishtlindjen e këtij viti e kanë festuar së bashku me partnerët e tyre. Natyrisht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama