Rezultate te kerkimit per termin: +Ndiqni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.027Z

Jeni mbipeshe 15 keshillat qe po ti ndiqni dobesoheni

Transmetuar me 09052014 - 1057 foto ilustruese PUBLICITET Nese jeni mbipeshe atehere ndiqni keto keshilla per te hequr dhjamin dhe shendetin e tepertbr br -Hani heret Jo vone ose rreth mesnatesNgrenia naten vone sjell shtimin ne pesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.385Z

Trajtimi i temperatures tek femijet ndiqni udhezimet

Transmetuar me 02032015 - 2144 PUBLICITET Temperatura eshte nje shenje e zakonshme e semundjes por ajo nuk eshte domosdoshmerisht dicka e keqebr br Ne fakt temperatura duket te luaje nje rol kyc ne luften kunder infeksioneve Nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.621Z

Euro 2016 Rama Ndiqni ndeshjet live te parku i Kryeministrise

Tirane 10 qershor 2016 NOAal- Kur vetem pak ore ndajne nga nisja e Kampionatit Europian te futbollit Kryeministri Edi Rama fton qytetaret qe te shohin ndeshjet nga parku i Kryeministrisebr br Ai ka postuar nje fotografi ne Facebook ku shkruhet Ndiqni live te parku i Kryeministrise ndeshjet e Euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.165Z

FOTO/ Gjimnazi i Tiranës nxjerr tabelë me fotot e politikanëve: Ndiqni këta shembuj!

Gjimnazi i njohur në Tiranë Sami Frashëri ka gjetur një mënyrë të veçantë për të motivuar nxënësit. Drejtuesit e këtij gjimnazi kanë vendosur një tabelë me fotot e disa politikanë dhe gazetarëve në korridorin e shkollës. Të gjithë kanë kryer studimet në këtë gjimnaz dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.209Z

BE të rinjve:“ Ndiqni politikën por jo si militantë"

Ndiqni politikën, jo për tu bërë militant i një force politike, por për të kuptuar se kush ju qeveris.   Në ditën e rinisë shefi i sekrotit politik në përfaqësimin e BE-së në Shqipëri Klajv Rambell përcj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.114Z

Temperaturat deri në 37 gradë, ndiqni rekomandimet e mjekëve

E hëna ka nisur me temperature të larta dhe në të tilla kushte atmosferike do të dominohet e gjithë java. Parashikimi i motit, sipas Institutit të Gjoeshkencave, tregon se i nxehti do shënojë pikun ditën e mërkurë ku termometri do të shënojë temperaturë deri në 37 gradë celcius. Mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.359Z

Pensionet, nga premtimi për rritje në indeksim. Ndiqni kryeministrin

Kryeministri Rama ka shprehur se do të rritë pagat dhe pensionet, por emisioni BOOM në RTV Ora News konstatoi se rritjë nuk është për të gjitha kategoritë. Për kategorinë e pensionistëve kjo nuk ishte një rritje, por një indeksim me 3%. Paraprakisht mësohet se skema më e mundshme ës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama