Rezultate te kerkimit per termin: +Ndiqni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.283Z

Kakavijë, rreth 6 mijë emigrantë në pritje për të kaluar në Greqi

Rreth 6 mijë emigrantë në pikën doganore të Kakavijës janë në pritje për të kaluar në territorin Helen pas përfundimit të pushimeve në atdhe. Pala greke në doganë po punon vetëm me një sportel, duke shkaktuar edhe radhë të gjata të automjeteve. Ndërsa pala shqiptare në Kakavij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.281Z

PD 31 amendamente për buxhetin 2015, Basha: Qeveria të mos i shpërdorojë si me protestën

Partia Demokratike do të prezantojë sot 31 amendamente për paketën fiskale dhe buxhetin 2015, të cilat sipas kryetarit të PD-së synojnë të përmirësojnë me sa është e mundur gjëndjen aktuale. Nga selia e PD-së Basha i bëri apel qeverisë të mos shpërdorojë shancin e reflektimit me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.608Z

Zbuloni sekretin për të pasur një lëkurë të butë

Fytyra juaj nuk mund të ushqehet vetëm me kremra hidratues. Nëse dëshironi të keni një lëkurë kompakte, të butë, të lëmuar, pa rrudha, me shkëlqim dhe pa puçrra. Duhet që të ndiqni një dietë të shëndetshme, me qëllim që të zhdukni nga fytyra juaj shenjat e kohës, ta mbajn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.713Z

Aksident në Levan- Tepelenë, 1 i vdekur, plagoset punonjësi i FNSh-së

Një aksident automobilistik me 1 të vdekur dhe një të plagosur është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Levan- Tepelenë. Makina ku udhëtonin dy personat u përplas me trafik ndarëse. Sipas policisë viktima është Isa Haliti ndërsa i plagosuri është një punonjës i Forcave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.323Z

Bulqizë, shembet galeria e minierës, plagoset rëndë 47 -vjeçari

Një minator ka betur i plagosur teksa galeria ku punonte është shembur. Ngjarja u regjistrua në orët e pasdites në nivelin e 14-të të minierës së Bulqizës, ndërsa është plagosur 47-vjeçari Rrahman Hasa. Mësohet se Hasa ka marrë fraktura të mëdha në trup e gjymtyrë. 47-vjeçari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.843Z

Festa Kombëtare e Kuvajtit, ambasada organizon pritje zyrtare

Shteti i Kuvajtit feston 54 vjetorin e Ditës Kombëtare dhe 24 vjetorin e Çlirimit. Me këtë rast Ambasada e Kuvajtit në Tiranë ka organizuar një pritje zyrtare nën kujdesin e ambasadorit Najieeb Al Bader. Në ceremonin e organizuar marrin pjesë personalitete të politikës, trupit diplomati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.929Z

Policia asgjëson 400 rrënjë kanabis

Efektivët e Komisariatit Tropojë konstatuan dhe asgjësuan  400 rrënjë bimë narkotike Cannabis Sattiva, në vendin e quajtur Lugu i Zi, Tropojë,  të mbjella  në një sipërfaqe toke me shkurre të përshtatur si parcel. Policia po punon për indentifikimin dhe kapjen e autorëve. Material

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama