Rezultate te kerkimit per termin: +Ndiqni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.520Z

Bin Laden: Mos ndiqni rrugën time. Shkollohuni në Perëndim

Share Kunati i Osama Bin Laden ka bërë të ditur se kryeterroristi i kishte udhëzuar fëmijët e tij që të jetonin paqësisht në Perëndim, ku mund të merrnin një edukim të mirë. Zakaria Al Sadah, motra e të cilit ishte gruaja e pestë e Bin Laden, tha se lideri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.469Z

Ushqimi Programimi i vakteve: rregullat që duhet të ndiqni

Programimi i orareve të të ngrënit është shumë i rëndësishëm për organizmin dhe mirëqenien tonë. Nuk duhet ti kushtoni vëmendje vetëm llojit të ushqimeve që konsumoni. Më poshtë do të gjeni një informacion tepër të dobishëm… Informacionet të cilat flasin mbi atë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.186Z

Ndiqni direkt ne Tema Tv ngjarjet ne Paris permes tv France24

  Për një mbulim më të mirë të ngjarjeve në Paris, ndiqni direkt në Tv Tema në ekranin më sipër, mbulimin e ngjarjes nga Tv Francë 24

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.986Z

Flamur Noka çel protestën: Na ndiqni vëllezër, morët vesh apo jo?!

Ka nisur me fjalën e ish deputetit demokrat Flamur Noka, protesta e opozitës së bashkuar para Kryeministrisë. Ky është një marshim protestë, marshimin revolte ndaj kryebanditit, Rama IK, populli ka forcë, Rama ti nuk i përfaqëson dot më shqiptarët më, na ndiqni vëllezër. E morët ves

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.314Z

Ndiqni modelin Basha

brbrPak dite nga afati zyrtar i dorezimit te detyres kryetari i bashkise Lulzim Basha inauguroi rindertimin e kopshtit numer 29 ne Tirane Ai u zotua se do te jete ne krye te puneve deri ne fund te tranzicionit br Ne do te vijojme punen pa nderprere dhe une do te jem ne krye te punes deri ne diten e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.570Z

Totozani, policisë: Mos e ndiqni këmba-këmbës Skënder Tufën

Gazeta ShqipAvokati i Popullit: Po shkelni ligjin me ish të përndjekurit politikë Avokati i Popullit, Igli Totozani, i ka kërkuar kreut të Policisë së Shtetit dhe Policisë së Tiranës që të ndalin shoqërimet në komisariate dhe përndjekjet e katër ish të persekutuarve politikë në 24

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.221Z

BE te rinjve Ndiqni politiken por jo si militante

Ndiqni politiken jo per tu bere militante te nje force politike por per te kuptuar se kush ju qeveris. Kjo eshte keshilla e dhene nga shefi i Sektorit Politik te Delegacionit te BE-se ne Shqiperi Klajv Rambell ne Diten e Rinise. Mesazhi i tij u percoll ne konferencen ku u prezantua Akademia e Pol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama