Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoc

Meta: total 1000 / total_found 1022 / time 0.000 / keyword[0] ndoc / docs[0] 1022 / hits[0] 1749 /
No Pic available
  • 2016-10-06

VIDEO/ Detaje rrënqethëse, Masakra e Dajçit Miklovani deshi të vriste të ëmën e objektivit. Tentoi një masakër të dytë

Intervistoi Dritan Laci Janë fakte tronditëse këto që do të lexoni më poshtë, por është e vërteta e madhe e një çmendurie që mund të kishte përfunduar me më shumë viktima se sa ajo e dy netëve më parë ku në fshatin Dajç të Shkodrës Miklovan Parubi ekzekutoi me armë zjarri dy

Te pathenat e krimit ne Dajc Parubi tentoi te bente masaker ne nje lokal tjeter
  • 2016-10-06

Te pathenat e krimit ne Dajc Parubi tentoi te bente masaker ne nje lokal tjeter

Jane fakte tronditese ato qe do te lexoni por eshte e verteta e madhe e nje cmendurie qe mund te kishte perfunduar me me shume viktima se sa ajo e dy neteve me pare ku ne fshatin Dajc te Shkodres Miklovan Parubi ekzekutoi me arme zjarri dy persona dhe la te plagosur kater te tjerebr br Te henen du

Detaje rrënqethëse nga masakra e Dajçit/ Miklovani do vriste nënën e objektivit
  • 2016-10-06

Detaje rrënqethëse nga masakra e Dajçit/ Miklovani do vriste nënën e objektivit

Janë fakte tronditëse këto që do të lexoni më poshtë, por është e vërteta e madhe e një çmendurie që mund të kishte përfunduar me më shumë viktima se sa ajo e dy netëve më parë ku në fshatin Dajç të Shkodrës Miklovan Parubi ekzekutoi me armë zjarri dy persona dhe la të p

SHËNIM/ Një foto e Petrit Rukës dhe një fotografi e sotme e Tropojës, Lezhës e Tepelenës
  • 2016-09-30

SHËNIM/ Një foto e Petrit Rukës dhe një fotografi e sotme e Tropojës, Lezhës e Tepelenës

Poeti Petrit Ruka është bërë nostalgjik dhe ka postuar një foto me një tjetër poet të njohur të Tepelenës, sot diplomatin Ilirian Zhupa. Foto i përket viteve tetëdhjet, kur Shqipëria po njihte një lulezim të poezisë së brezit të ri, të shpërndarë në tre qendra të saj, në T

No Pic available
  • 2016-09-19

Tregu i Milotit, kreu i Bujqësisë Lezhë: Sduhet hapur, pa standarde

Pas problemeve nga dermatoza nodulare, ekspertë të bujqësisë kanë ngritur shqetësimin e mungesës së kushteve të tregtimit, kryesisht në tregun e gjësë së gjallë në Milot. Sipas kreut të Drejtorisë së Bujqësisë së qarkut Lezhë, ky treg nuk plotëson asnjë lloj standardi, ndaj n

Dossier: Gjyshi i Enno Bozdos dënon me vdekje shqiptarët në vitin 1945, nipi i tij merr përsipër të reformojë PD-në e Durrësit
  • 2016-09-14

Dossier: Gjyshi i Enno Bozdos dënon me vdekje shqiptarët në vitin 1945, nipi i tij merr përsipër të reformojë PD-në e Durrësit

Enno Bozdo, njeriu që po reformon PD-në  e Durrësit dhe që është një nga njerëzit që ka shkatuar jo vetëm reaksion, po dhe një ngjarje guerrilase duke hequr bravën e derës së PD-së në Durrës, duket se e ka në gen të gjithë lëvizjen e tij politike. Nipi i një të persekutua

Federata e Mundjes: 10 rastet kur KOKSH ndërhyri në punët tona
  • 2016-08-25

Federata e Mundjes: 10 rastet kur KOKSH ndërhyri në punët tona

Një akuzë e re mbërrin në adresë të presidentit Viron Bezhani nga një sport elitar Në një letër të hapur drejtuar anëtarëve të Komitetit Ekzekutiv të Komitetit Olimpik për dijeni edhe të ministres së Arsimit dhe Sportit Lindita Nikolla, Federata Shqiptare e Mundjes ka denoncuar