Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoc

Meta: total 1000 / total_found 1022 / time 0.000 / keyword[0] ndoc / docs[0] 1022 / hits[0] 1749 /
No Pic available
  • 2008-05-10

"Në Shqipëri 38 tonë vaj kancerogjen"

Pavarësisht se autoritetet shqiptare nuk duan ta pranojnë, duket se Shqipëria ka qenë një treg i hapur për vajin kancerogjen.MARKO CAKA /ATHINE Dje pasdite, një raport i Ministrisë së Bujqësisë greke, konfirmoi se të paktën dy ngarkesa me vaj nga Ukraina, të përzier me vaj lubrif

No Pic available
  • 2008-05-08

Lotaria Amerikane, zbardhen emrat e 207 fituesve të rinj

Jonida Tashi Zbardhen emrat e 207 fituesve të rinj të programit “Green Card 2009”. Lista me emrat fitues është bërë publike nga Posta Shqiptare. Fituesit janë përzgjedhur nga shumë rrethe të vendit, ndërsa pjesa më e madhe e fituesve kësaj here kanë qenë nga rrethet e Tiranës,

Llotaria Amerikane, 200 fituesit e fazes së parë
  • 2008-05-08

Llotaria Amerikane, 200 fituesit e fazes së parë

 Listes se fituesve te fazes se pare te llotarise amerikane i shtohen gjate dites se sotme dhe 200 fatlume te tjere. Pas shpalljes se emrave, gazeta Shekulli ben publike dhe fituesit me te fundit te perzgjedhur nga llotaria me  e madhe e emigrimit ne bote. PATOS 1. Muharrem Mezani, Lagj

No Pic available
  • 2008-05-08

Lotaria amerikane, shpallen 217 fitues të rinj

Bëhen publikë emrat e grupit të pestë të fituesve të lotarisë amerikane. Në faqet e gazetës "Shqip" sot po publikohen emrat e 217 personave të tjerë, që janë përzgjedhur në mënyrë kompjuterike në këtë program të shpallur nga qeveria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për vi

No Pic available
  • 2008-05-07

“Green Card 2009”,205 emrat e rinj fitues

Gazeta “Panorama” vijon publikimin e emrave fitues të lotarisë amerikane “Green Card 2009”. Kjo është përgjigjja e pestë që vjen brenda pak ditësh, duke e çuar për momentin në 586 numrin e personave që kanë marrë përgjigjen e parë pozitive. Këta persona kanë fitu

No Pic available
  • 2008-05-04

Enciklopedia e kujtesës figurative për shqiptarët

Shkenca albanologjike ka substancë linguistike, antropologjike dhe historike. Por shkenca albanologjike thith në substancën e saj edhe informacione të tjera të rrafsheve të ndryshme të dijes dhe të instrumenteve mendore. Është tepër interesante të rikrijosh gati një pikë zero një dime