Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoc

Meta: total 1000 / total_found 1022 / time 0.000 / keyword[0] ndoc / docs[0] 1022 / hits[0] 1749 /
No Pic available
  • 2017-05-09

Familja dy vjet pa drita, BOOM ndërmjetëson aktmarrëveshjen me OSHEE

Thonë se një person mund të jetojë deri në katër ditë pa ujë dhe 40 ditë pa ushqim. Por sa mund të qëndrojë një familje pa energji elektrike? Një fakt të tillë na e tregon familja Rucaj në Levan të Fierit, rastin e së cilës e solli sonte emisioni BOOM në RTV Ora News. Çifti i m

No Pic available
  • 2017-05-05

Pendohet për vrasjen e nuses së djalit, Noc Tota: U nxitova!

Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi sot masën e sigurisë arrest me burg për Noc Totën, 75-vjeçari nga Kurbini i cili vrau dy ditë më parë nusen e djalit, duke e goditur me levë. Tota është shfaqur i penduar para trupit gjykues, duke deklaruar: U nxitova që qëllova. Ngjarja e rëndë u

No Pic available
  • 2017-05-03

Krim brenda familjes, vjehrri vret me thikë nusen e djalit

Një krim i rëndë brenda familjes raportohet se ka ndodhur në fshatin Zheje të Kurbinit. Ndoc Tota ka therur me thikë nusen e djalit. Policia e mbërritur në vendnngjarje ka bërë arrestimin në flagrancë të 80-vjeçarit. Ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e krimit të rëndë. Policia vi

Nëna e dy fëmijëve ishte tentuar të vritej nga vjehrrit dhe para një viti
  • 2017-05-03

Nëna e dy fëmijëve ishte tentuar të vritej nga vjehrrit dhe para një viti

41-vjeçarja që u vra nga vjehrri i saj në Zhejë të Kurbinit mëngjesin e kësaj të mërkure, dhunohej vazhdimisht edhe nga vjehrra. Pohimi vjen nga familjarë të gruas, nënë e dy fëmijëve 15 dhe 10 vjeç. Të afërmit pohojnë për Ora News se fëmijët kanë qenë në gjumë në momentin

Madona dhe Fëmija, sërish e bukur
  • 2017-04-25

Madona dhe Fëmija, sërish e bukur

Nga të dhënat e deritanishme (jo të dokumentuara) rezulton se vepra i është dhuruar Katedrales. Informacioni i vetëm deri tani është se piktura ka qenë e vendosur në altarin e Katedrales së “Shën Shtjefnit” në Shkodër. Madona dhe Fëmija është një imazh tradicional i she

No Pic available
  • 2017-03-02

Të arrestuarit për drogën, 9 lihen në burg, 9 në arrest shtëpie

Plot 9 orë kanë zgjatur seancat e verifikimit të kushteve të zbatimit të masës së sigurisë për 18 të ndaluarit e operacionit Early Spring. Gjithçka u mbyll rreth orës 18:00 të së enjtes. Përveç efektivit të FNSH- së, dhe dy kryepleqve, gjykata ka lënë në burg edhe Nikolin Bashin

Ndalohen 18 persona për kultivim droge, mes tyre edhe efektivi i FNSH
  • 2017-02-28

Ndalohen 18 persona për kultivim droge, mes tyre edhe efektivi i FNSH

Policia ka ndaluar 18 persona, mes tyre dy kryepleq dhe një efektiv i FNSH, pasi akuzohen si të përfshirë në kultivim të lëndëve narkotike. Efektivi i FNSH Ardian Loci, dyshohet se dekonspironte aksionet policore. Operavcioni i koduar “Early Spring” është përmbyllur në k