Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoc

Meta: total 1000 / total_found 1022 / time 0.000 / keyword[0] ndoc / docs[0] 1022 / hits[0] 1749 /
No Pic available
  • 2016-12-03

Dalin përgjimet për pedagogët/ Babai-vajzës: Ik e jepu veglën

Zbardhen përgjimet mes sekserëve, pedagogëve dhe një studenteje, që jepte para kundrejt marrjes së një note kaluese në universitetin e Shkodrës. Studentja Brunilda Alushi ka dhënë para, deri në 140 mijë lekë të vjetra, për marrjen e disa provimeve, ndërkohë që në një provim ajo

Përgjimet e pedagogëve, babai-vajzës: Ik e jepu veglën
  • 2016-12-03

Përgjimet e pedagogëve, babai-vajzës: Ik e jepu veglën

Zbardhen përgjimet mes sekserëve, pedagogëve dhe një studenteje, që jepte para kundrejt marrjes së një note kaluese në universitetin e Shkodrës. Studentja Brunilda Alushi ka dhënë para, deri në 140 mijë lekë të vjetra, për marrjen e disa provimeve, ndërkohë që në një provim

Merrnin leke ne kembim te notes arrest shtepie per pedagoget
  • 2016-11-25

Merrnin leke ne kembim te notes arrest shtepie per pedagoget

Shkoder 24 nentor 2016 NOAal- Arrest ne shtepi me mbikeqyrje elektronike ka qene masa e sigurise per dy pedagoget e departamentit te historise ne fakultetin e shkencave ne Universitetin e Shkodres Roakin Daberdaku dhe Simon Lufi ndersa ndaj 3 personave te akuzuar si seksere gjykata ka caktuar masen

Provime me lekë, zv/dekani garanci 10 mln lekë, pedagogu tjetër në spital
  • 2016-11-24

Provime me lekë, zv/dekani garanci 10 mln lekë, pedagogu tjetër në spital

Gjykata e shkallës së parë në Shkodër ka dhënë masën e sigurisë, atë të arrestit shtëpiak me mbikqyrje elektronike dhe garanci pasurore, për dy pedagogët e Universitetit Luigj Gurakuqi, Simon Lufin dhe Rokin Daberdakun. Seanca gjyqësore u zhvillua me dyer të mbyllura për shkak të

Zbulohet dokumenti sekret: Nexhmije Hoxha vallëzonte me kokën e prerë të italianit. Shoqet i bëri prostituta
  • 2016-11-23

Zbulohet dokumenti sekret: Nexhmije Hoxha vallëzonte me kokën e prerë të italianit. Shoqet i bëri prostituta

Një dokument sekret, historik, shkruar në 1952 nga të huajt hedh dritë mbi krimet e komunizmit dhe konkretisht të bashkëshortes së diktatorit Enver Hoxha. Dokumenti që Opinion.al publikon sot është shkruar më 15 shtator 1952 dhe konsiderohet si një material sekret shkruar nga amerikanët

Zbulohet dokumenti sekret i 1952: Nexhmije Hoxha vallëzonte me kokën e prerë të italianit. Shoqet i bëri prostituta
  • 2016-11-23

Zbulohet dokumenti sekret i 1952: Nexhmije Hoxha vallëzonte me kokën e prerë të italianit. Shoqet i bëri prostituta

Një dokument sekret, historik, shkruar në 1952 nga të huajt hedh dritë mbi krimet e komunizmit dhe konkretisht të bashkëshortes së diktatorit Enver Hoxha. Dokumenti që Opinion.al publikon sot është shkruar më 15 shtator 1952 dhe konsiderohet si një material sekret shkruar nga amerika

Arrestohet shefi i kardiologjisë së spitalit të Shkodrës
  • 2016-11-23

Arrestohet shefi i kardiologjisë së spitalit të Shkodrës

Policia ka arrestuar shefin e Kardiologjisë së spitalit të Shkodrës. Mësohet se ka rënë në pranga Edi Smajlaj, i cili ka hapur kartelë për pedagogun Lufi pa motiv. Mjeku Edi Smalaj hapi kartelë pa motiv për pedagogun Simon Lufi, duke e shtruar atë në spital, nën argumentin se pedagogu