Rezultate te kerkimit per termin: +Ndoc

Meta: total 1000 / total_found 1022 / time 0.000 / keyword[0] ndoc / docs[0] 1022 / hits[0] 1749 /
No Pic available
  • 2016-11-22

Korrupsioni në Universitetin e Shkodrës, në kërkim edhe 4 studentë

Skema e korrupsionit në Universitetin e Shkodrës ka qenë një organizim i mirëfilltë mes pedagogëve sekserëve dhe studentëve. Nga operacioni i koduar The Bill janë arrestuar 9 persona, mes tyre dy pedagogë, ndërsa janë shpallur në kërkim edhe 4 studentë. Policia thotë se: Në kuadë

Korrupsioni në Universitetin e Shkodrës: Pas pedagogëve, arrestohen edhe studentët dhe sekserët
  • 2016-11-22

Korrupsioni në Universitetin e Shkodrës: Pas pedagogëve, arrestohen edhe studentët dhe sekserët

Pas arrestimit të dy pedagogëve për korrupsion në Universitetin e Shkodrës, policia ka arrestuar dhe disa student që paguanin për të marrë provimet, dhe sekserët. Mësohet se në kuaadër të operacionit të koduar THE BILL (fatura), 9 shtetas janë vënë në pranga dhe 5 të tjerë j

Skema e korrupsionit ne Universitetin e Shkodres kush jane pedagoget e arrestuar dhe studentet sekser
  • 2016-11-22

Skema e korrupsionit ne Universitetin e Shkodres kush jane pedagoget e arrestuar dhe studentet sekser

Shkoder 22 nentor 2016 NOAal- Policia e Shkodres jep detaje lidhur me operacionin e koduar The bill gjate te cilet u arrestuan pedagoge seksere e studente te cilet merrnin para ne kembim te provimevebr br Gjate ketij operacioni te zhvilluar pasditen e djeshme u arrestuan nente persona dhe pese te

No Pic available
  • 2016-11-21

Goditet korrupsioni tek Filologjiku në Shkodër, dy pedagogë në pranga

Dy pedagogë të Fakultetit Filologjik në Universitetin “Luigj Gurakuqi” kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën për korrupsion. Policia e Shkodrës ka arrestuar Rokin Dabërdakun, pedagog, zv.Dekan i Fakultetit të Filologjisë dhe Simon Lufin, pedagog, Shef i Departamentit

No Pic available
  • 2016-11-21

Zbardhet skema, 200-700 euro për të kaluar ose shkëlqyer në Histori

Prokuroria zebardh skemën korruptiv të krijuar nga disa shefa departamentesh dhe studentë të Fakultetit Filologjik në Universitetin “Luigj Gurakuqi”. Sipas organit të akuzës, dy pedagogët e arrestuar përmes disa personave të cilët kryenin rolin e sekserëve, kishin krijuar nj

Arrestohen dy pedagogë në Shkodër, merrnin 200-700 euro për provim
  • 2016-11-21

Arrestohen dy pedagogë në Shkodër, merrnin 200-700 euro për provim

Dy pedagogët e arrestuar, (majtas) Roakin Debardaku dhe Simon Lufi Një hetim i Prokurorisë së Shkodrës ka zbuluar se disa shefa departamentesh dhe studentë të Fakultetit Filologjik në Universitetin Luigj Gurakuqi, nëpërmjet disa personave që kryenin rolin e sekserëve, kanë krijuar një

Masakra e Tiranës në 1944, si i vrau Enver Hoxha shokët e Liceut
  • 2016-11-20

Masakra e Tiranës në 1944, si i vrau Enver Hoxha shokët e Liceut

Historiani Uran Butka rikthen edhe njehere momentet e diteve te para te clirimit te Tiranes. Ne nje shkrim per gazeten Panorama ai thekson faktin qe ne masakren e Tiranes, Enveri ekzekutoi te gjithe shoket e tij te Liceut.  Nga Uran Butka Terrori komunist gjatë luftës arriti kulmin me masakr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama