Rezultate te kerkimit per termin: +Ndonese

Total: 7439
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.465Z

Qendra e Tiranes, asfaltohet nje pjese e rruges

Dy mbremje me pare Sheshi ne qender te Tiranes eshte aslaftuar, pjeserisht. Punonjesit e bashkise kane hedhur nje shtrese 10 centimetra te trashe per te eliminuar gropat e shumta qe ndodheshin ne te. Nderkohe Bashkia e Tiranes ka lene te lire qarkullimin e mjeteve, me drejtim levizjeje nga Stacioni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.315Z

100 ndeshje me Lacion Cana feston me 3 pike

e Hene 8 Dhjetor 20141437 pm Lacio rikthehet te fitoje te enderroje zonen Champions e cila tashme eshte vetem tri pike larg por edhe Lorik Cana e ben me te bukur ndeshjen e tij te 100-te me formacionin kryeqytetas Ne Parma kunder vendasve gjithmone e me ne krize skuadra e Stefan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.986Z

Nano nuk shkon ne kongresin e PS

Transmetuar me 19032016 - 1156 Pavaresisht fteses qe i ishte derguar ish- kryesocialisti Fatos Nano nuk eshte bere pjese e punimeve te sotme te kongresit te Partise Socialistebr br Ndonese prej tij nuk ishte dhene asnje sinjal pava

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.075Z

Masaker ne Kaliforni mbi 12 viktima

brbrShteti i Kalifornise tronditet nga nje sulm me arme ne nje qender shendetesore qe trajton persona autik dhe te semure mendor Raportimet nga vendi i ngjarjes flasin per te pakten 12 viktima ndonese ka te dhena se numri i personave te vrare ne kete sulm mund te jete dhe 20 Policia ka rrethuar gjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.396Z

Situata ne Shkoder drejt permiresimit

Situata ne Shkoder pas permbytjeve eshte me e qete dhe nuk paraqitet problematike ndonese situata me problematike paraqitet ne fshatin Obot e komunes Ana e Malit i cili eshte izoluar komplet nga uji per here te peste brenda ketij viti. Sipas korespodentit nga Shkodra per Ora News Lumi Buna nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.940Z

Vasili: Korrupsioni në rënie

Sistemi i referimit ka zbutur dhënien e parave nën dorë në shërbimin shëndetësor, ndonëse mbetet ende shumë për të bërë. Këtë ka deklaruar ministri i Shëndetësisë, Petrirt Vasili në një konferencë pas 9 muaj si drejtues i shëndetësisë, teksa u kërkon qytetarëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.684Z

Asambleja munguan Islami dhe Harasani

Dy zerat me kritike te vijes se drejtimit te Partise Socialiste deputetet Kastriot Islami dhe Andis Harasani nuk ishin dje pjese e mbledhjes se Asamblese Kombetare te PS-se. Ndonese Islami dhe Harasani jane pjese e kesaj asambleje ata nuk preferuan te beheshin pjese e punimeve te saj. Ky qendrim ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama